امروز شنبه ,۲۸ فروردین ۱۴۰۰
دوشنبه / ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ / ۰۸:۴۶
سرویس : خراسان شمالی
کد خبر : ۱۸۱۳۷۹
گزارشگر : ۷۸

دیدار مدیرکل کمیته امدادخراسان شمالی با امام جمعه گرمه

(دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۰) ۰۸:۴۶

‍ مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی با امام جمعه شهرستان گرمه به منظور بررسی برنامه های زکات در سال جاری و تشریح برنامه های ماه مبارک رمضان دیدار کرد.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، مجید الهی راد در این دیدار میزان اعتبار اشتغال این شهرستان از محل تبصره 16 را سه میلیارد تومان عنوان کرد وافزود: ۹۶ درصد این اعتبارات جذب شده است.
وی با یاد آوری اینکه در شهرستان گرمه 62 یتیم و 67 فرزند محسنین تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند خاطر نشان کرد: سرانه کوکان یتیم با اجرای پویش ایران مهربان هم اکنون به 680 هزار تومان در ماه افزایش یافته است.

الهی راد در ادامه به برنامه اجرا شده پویش ایران مهربان در شهرستان گرمه اشاره کرد و گفت: در پویش ایران مهربان 22 درصد برنامه های پیش بینی این شهرستان شده محقق شده است.
وی اضافه کرد: سهمیه کارکنان این شهرستان در مشارکت در پویش ایران مهربان 573 نفر بود که تا کنون 128 نفر در این طرح اعلام آمادگی داشته اند.
وی میزان زکات پرداختی این شهرستان را نیز بیش از یک میلیارد تومان برشمرد و گفت: تلاش ما بر این است بخش قابل توجهی از زکات برای رفع نیازهای محرومان و معیشت آنها هزینه کنیم.
وی از ماه مبارک رمضان به عنوان ظرفیتی در جهت کمک به محرومان نام برد و از مسئولان دستگاه های اجرایی و فرمانداران دعوت کرد تا با مشارکت در طرح مفتاح الجنه در جهت رفع نیاز خانواده های محروم مشارکت کنند.

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید