امروز چهارشنبه ,۱۳ اَمرداد ۱۴۰۰
چهارشنبه / ۲۷ اسفند ۱۳۹۹ / ۱۳:۳۷
سرویس : مسکن
کد خبر : ۱۸۱۲۴۳
گزارشگر : ۴۸۷
رئیس مجلس شورای اسلامی خبر داد:

اختصاص ۳۵ هزار میلیارد تومان اعتبار برای مددجویان کمیته امداد در بودجه ۱۴۰۰

(چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۹) ۱۳:۳۷

رئیس مجلس شورای اسلامی از اختصاص ۳۵ هزار میلیارد تومان اعتبار برای اشتغال، مسکن و معیشت مددجویان کمیته امداد در بودجه ۱۴۰۰ خبر داد و گفت: امیدواریم سال آینده شاهد تحولات خوب در خدمت‌رسانی به محرومان باشیم.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای در مراسم واگذاری همزمان ۴۴۰۰ واحد مسکونی به مددجویان کمیته امداد در استان‌های تهران، خراسان جنوبی و کرمان که به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد، توانمندسازی را مهمترین ماموریت کمیته امداد دانست و گفت: باید در مسیری حرکت کنیم که در یک بازه زمانی چند ساله، مددجویان از طریق اشتغال و توانمندسازی به خودکفایی رسیده و از حمایت امداد خارج شوند.
 
وی با تاکید بر ضرورت رفع مشکلات ساختاری و اجرایی در فرآیند محرومیت‌زدایی در کشور اضافه کرد: حل مشکلات محرومان جز از طریق حفظ و ارتقای اعتماد مردم به عنوان بزرگترین سرمایه اجتماعی نظام، ممکن نیست.
 
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به تصویب لایحه بودجه ۱۴۰۰ کل کشور ادامه داد: در بودجه سال آینده در موضوع مسکن نیازمندان، معیشت و محرومیت‌زدایی و همچنین حوزه تولید و اشتغال قدم‌های روشن، جدی و دقیقی پیش‌بینی شده و علاوه بر آن راهکارهای نحوه هزینه‌کرد بودجه و نظارت، در نظر گرفته شده است.
 
قالیباف از اختصاص ۳۵ هزار میلیارد تومان اعتبار برای مددجویان کمیته امداد خبر داد و خاطرنشان کرد: در بودجه سال آینده، دستگاه‌های مرتبط با محرومان به ویژه کمیته امداد مورد توجه قرار گرفته‌ است و توقع داریم در مسکن، اشتغال و مستمری مددجویان اقدامات خوبی را شاهد باشیم.
 
انتهای پیام
 
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید