امروز شنبه ,۲۸ فروردین ۱۴۰۰
یکشنبه / ۲۴ اسفند ۱۳۹۹ / ۰۹:۳۱
سرویس : اجتماعی
کد خبر : ۱۸۱۱۴۱
گزارشگر : ۴۸۷
مشاور رئیس و مدیر ارتباطات مردمی کمیته امداد خبر داد:

معرفی کمیته امداد به عنوان دستگاه برتر در پاسخگویی به درخواست‌های مردمی

(یکشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۹) ۰۹:۳۱

مشاور رئیس و مدیر ارتباطات مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: از سوی مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری، کمیته امداد امام خمینی(ره) به عنوان دستگاه برتر کشور در پاسخگویی به درخواست‌های مردمی معرفی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد به نقل از ایرنا، نویدرضا خدیوی گزارش مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری در رابطه با بررسی رتبه کلی عملکرد مدیران استانی وزارت‌خانه‌ها، سازمان‌ها و شرکت‌های دولتی در شش ماهه اول سال 99 را تشریح کرد.
 
وی گفت: بر این اساس کمیته امداد امام خمینی (ره) با 78 درصد پاسخگویی مثبت به درخواست‌های مطرح شده در ملاقات‌های مردمی مدیران، رتبه نخست را در میان وزارت‌خانه‌ها، سازمان‌ها و شرکت‌های دولتی کسب کرد.
 
مشاور رئیس و مدیر ارتباطات مردمی کمیته امداد اضافه کرد: این رتبه‌بندی بر پایه مشارکت 89 درصدی مدیران دستگاه‌های اجرایی استان‌ها با برگزاری 14 هزار و 737 برنامه دیدار چهره به چهره از سوی 941 مدیر انجام شده است و در مجموع 84 هزار و 571 تقاضای مردمی به دستگاه‌ها اعلام شده که نیمی از موارد مطرح شده از سوی مردم به اقدام مثبت منجر شده است.
 
برهمین اساس مدیران کل سازمان بیمه سلامت ایران با 74 درصد و گمرک با 72 درصد در رتبه‌های بعدی از نظر میزان پاسخگویی مثبت به درخواست‌های مردمی قرار گرفتند.
 
انتهای پیام
 
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید