امروز شنبه ,۲۸ فروردین ۱۴۰۰
شنبه / ۲۳ اسفند ۱۳۹۹ / ۱۶:۴۱
سرویس : حمایت
کد خبر : ۱۸۱۱۳۳
گزارشگر : ۴۸۷
رئیس کمیته امداد عنوان کرد:

انجام واکسیناسیون سالمندان تحت حمایت مطابق برنامه ستاد مقابله با کرونا

(شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۹) ۱۶:۴۱

رئیس کمیته امداد گفت: واکسیناسیون مددجویان سالمند تحت حمایت کمیته امداد مطابق اولویت‌های ستاد مقابله با کرونا انجام خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد به نقل از باشگاه خبرنگاران، سیدمرتضی با اشاره به برنامه‌های این نهاد برای واکسیناسیون سالمندان تحت حمایت کمیته امداد افزود: براساس برنامه‌های ستاد مقابله با کرونا، تقسیمات استانی برای واکسیناسیون گروه‌های دارای اولویت انجام شده و تزریق واکسن به مددجویان سالمند طبق برنامه انجام خواهد شد.
 
وی با بیان اینکه تزریق واکسن به مددجویان سالمند پس از انجام واکسیناسیون کادر درمان آغاز خواهد شد، اظهار کرد: حتما افراد تحت پوشش نهاد‌های حمایتی نیز در دستور کار قرار دارند اما اولویت‌ها طبق نظر وزارت بهداشت باید رعایت شود.
 
رئیس کمیته امداد با اشاره به اینکه در حال حاضر یک میلیون و 700 هزار سالمند تحت حمایت این نهاد هستند، خاطرنشان کرد: سهمیه‌ای برای سالمندان کمیته امداد باید در نظر گرفته شود و  ما هم برای ایجاد مقدمات لازم برای تزریق واکسن کرونا به سالمندان آمادگی داریم.
 
رئیس کمیته امداد گفت: در حال حاضر به سالمندان تحت پوشش سازمان بهزیستی این واکسن تزریق شده است، اما باید توجه داشت افرادی که تاکنون در این نهاد حمایتی واکسن را تزریق کردند، در آسایشگاه‌ها اقامت دارند.
 
بختیاری گفت: افرادی که در آسایشگاه‌ها به سر می‌برند در اولویت قرار دارند و ستاد ملی مقابله با کرونا این اولویت‌ها را تایید می‌کند.
 
انتهای پیام
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید