امروز شنبه ,۲۸ فروردین ۱۴۰۰
چهارشنبه / ۲۰ اسفند ۱۳۹۹ / ۰۹:۵۳
سرویس : حقوقی و امور مجلس
کد خبر : ۱۸۱۰۷۶
گزارشگر : ۴۸۷
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس عنوان کرد:

اصلاح بودجه 1400 کشور به نفع محرومان

(چهارشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۹) ۰۹:۵۳

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با اظهار امیدواری در خصوص تصویب بودجه 1400 در شورای نگهبان گفت: با تصویب نمایندگان مجلس مستمری مددجویان کمیته امداد و بهزیستی بیش از 50 درصد افزایش یافته است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد به نقل از روزنامه جوان، ابراهیم عزیزی نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با جوان آنلاین اظهار داشت: متاسفانه دولت در بودجه پیشنهادی نگاه ویژه ای به افزایش دریافتی مددجویان بهزیستی و کمیته امداد نداشت اما نمایندگان با انجام اصلاحاتی بودجه را به نفع محرومان عوض کردند.
 
وی افزود: در کمیسیون تلفیق این نگاه ویژه‌ برای افزایش دریافتی مستمری بگیران وجود داشت و در نهایت ارقام تصویب شده تا حدی می‌تواند مشکل معیشت مددجویان را حل کند.
 
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت افزایش مستمری مددجویان کمیته امداد و بهزیستی گفت: امیدواریم شورای نگهبان نیز مستمری مددجویان به تصویب برسد تا از سال آینده شاهد این افزایش در پرداخت مستمری ها باشیم.
 
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: در مجلس تلاش شد از طریق کمیسیون تلفیق بودجه‌ای را برای افزایش مستمری مددجویان در نظر بگیرد که امیدواریم به بهترین شکل ممکن این امر محقق شود.
 
عزیزی با بیان اینکه موضوع توانمندسازی مددجویان بسیار مهم است گفت: در این وضعیت اقتصادی حاکم بر کشور و زیر خط فقر بودن مددجویان، تمام تلاش خود را برای افزایش دریافتی به کار خواهیم گرفت.

 

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید