امروز سه شنبه ,۶ مهر ۱۴۰۰
سه شنبه / ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ / ۱۰:۰۶
سرویس : قم
کد خبر : ۱۸۰۸۴۳
گزارشگر : ۸۱
با حضور در مرکز سامد استانداری قم مشخص شد:

میرشکار، مدیر پاسخگو و همیشه در دسترس مردم قم

(سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹) ۱۰:۰۶

مدیرکل کمیته امداد استان قم در مرکز سامد استانداری قم حاضر شد و پس از پاسخگویی تلفنی به بخشی از سؤالات مردمی، دستور اقدام فوری تعدادی از آنها را نیز صادر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، اکبر میرشکار، مدیرکل کمیته امداد استان قم با اطلاع رسانی قبلی، در سامانه ارتباطات مردمی ریاست جمهوری (سامد) در استانداری قم حاضر شد و به صورت تلفنی با مردم گفت و گو کرد و به سؤالات مردمی و مشکلات مخاطبان پاسخ داد.
میرشکار از ساعت 10 الی 11 صبح از طریق تلفن (111) پاسخگوی پرسش ها و نظرات تلفنی مخاطبان سامد در حوزه رسیدگی به مشکلات نیازمندان بود.
هم استانی های گرامی مشکلات، پیشنهادات و انتقادات خود را به طور مستقیم با مدیرکل کمیته امداد استان قم در میان گذاشته و ضمن دریافت پاسخ برخی از مسائل مطرح شده، اقدام فوری این نهاد برای بخشی از مشکلات مطرح شده در دستور کار ادارات تابعه این نهاد در استان قرار گرفت.
شایسته ذکر است؛ ارتباط از طریق شماره تماس 111 سامد به منظور دریافت، ثبت و رسیدگی به موارد مطرح شده از سوی مردم راه اندازی شده و بستری مناسب برای برقراری ارتباط دوسویه و تنگاتنگ بین مسئولان و مردم، پاسخگویی بدون واسطه مدیران سازمان ها و نهادها به شکایات و مطالبات مردم، کاهش مراجعات، جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه مردم است.
موارد قابل طرح در این سامانه، ماهیتی شامل درخواست، شکایت، تشکر، ابراز احساس، انتقاد، طرح، ایده و گزارش است که قمی ها با مدیرکل کمیته امداد استان قم استان درمیان گذاشتند.
انتهای پیام/

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید