امروز چهارشنبه ,۱۳ اَمرداد ۱۴۰۰
یکشنبه / ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ / ۱۵:۵۲
سرویس : حمایت
کد خبر : ۱۸۰۸۰۹
گزارشگر : ۴۸۷
​در همایش ملی تجلیل از نیکوکاران انجام شد؛

ارائه نشان ملی «سفیر نیکوکاری» به معاون اداری و مالی کمیته امداد

(یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹) ۱۵:۵۲

در همایش ملی تجلیل از نیکوکاران، نشان ملی «سفیر نیکوکاری» به معاون اداری و مالی کمیته امداد اهدا شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، همایش ملی تجلیل از نیکوکاران با حضور مجید باجلان، معاون اداری و مالی و حسین خدرویسی، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد در شهرستان سبزوار برگزار شد.
 
در این همایش که علاوه بر مسئولان کشوری و لشکری،  امام جمعه و مسئولان استانی نیز حضور داشتند، معاون اداری و مالی کمیته امداد در سخنانی به خدمات این نهاد در حوزه‌های مختلف پرداخت و گفت: امسال پس از بیانات رهبر انقلاب، رزمایش کمک مومنانه در سراسر ایران برگزار شد که افزون بر چهار میلیون بسته معیشتی، بین خانواده‌های نیازمند و محروم کشور، توزیع شد.
 
وی اظهار کرد: مردم نیکوکار ایران به فرمایش رهبری، برای حضور در رزمایش کمک مومنانه، لبیک گفته و با پویش «ایران، جغرافیای مهربانی» برای کمک به اقشار ضعیف و خانواده های آسیب دیده از کرونا، پای کار آمدند و ۳۰ میلیون پرس غذای گرم در ماه‌های گذشته، بین نیازمندان مناطق محروم کشور توزیع شده است. 
 
باجلان با بیان اینکه توانمندسازی در کمیته امداد، رکن اشتغال، مسکن و فرهنگی است خاطرنشان کرد: در سال جاری تاکنون حدود 215 هزار شغل در کشور توسط کمیته امداد ایجاد شده است که برنامه این نهاد برای سال آینده راه‌اندازی 300 هزار فرصت شغلی است.
 
وی با تقدیر از تلاش‌های نمایندگان مجلس برای افزایش مستمری مددجویان در سال آینده، خاطرنشان کرد: امیدواریم میزان مستمری مددجویان برای سال آینده به اندازه رفع احتیاجات اولیه معیشت آنان افزایش یابد.
 
در پایان این مراسم با اهدای نشان ملی «سفیر نیکوکاری» به معاون اداری و مالی کمیته امداد، از خدمات وی تقدیر شد.
 
انتهای پیام
 
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید