امروز دوشنبه ,۱۸ اسفند ۱۳۹۹
سه شنبه / ۵ اسفند ۱۳۹۹ / ۱۴:۱۴
سرویس : چهارمحال بختیاری
کد خبر : ۱۸۰۷۱۳
گزارشگر : ۸۹
مدیرکل کمیته امداد چهارمحال و بختیاری مطرح کرد:

ارائه خدمات مشاوره و راهنمایی به 3313 مددجوی کمیته امداد استان

(سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹) ۱۴:۱۴

مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: طی 10 ماهه نخست امسال 3313 مددجوی این نهاد خدمات مشاوره و راهنمایی به صورت حضوری و غیرحضوری دریافت کرده‌اند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، علی ملک پور بیان کرد: ارائه خدمات مشاوره و راهنمایی به مددجویان در قالب دوره‌های گروهی و فردی و براساس رده‌های سنی مختلف در راستای بهبود سلامت عمومی به مددجویان ارائه می‌شود.

وی با اشاره به برگزاری دوره‌های مشاوره و راهنمایی گروهی با رعایت پروتکل‌‎های بهداشتی افزود: طی این مدت 1329 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان در دوره‌های آموزش گروهی با رعایت فاصله اجتماعی شرکت کرده‌اند.

مدیرکل کمیته امداد استان ایجاد امکان برقراری تماس و دریافت مشاوره و راهنمایی به صورت غیرحضوری را از دیگر خدمات این نهاد عنوان و بیان کرد: در طول این مدت 1984 مددجو به صورت فردی با مراجعه به ادارات کمیته امداد در سراسر استان و یا به صورت تلفنی خدمات مشاوره دریافت کرده‌اند.

ملک پور با اشاره به ارائه این خدمات از طریق شبکه‌های مجازی و برگزاری دوره‌های عمومی ویژه مددجویان افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا این خدمات به صورت غیرحضوری و از طریق شبکه‌های مجازی به مراجعه‌کنندگان ارائه می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: مشاوره تحصیلی، تربیت فرزندان، مهارت‌های زندگی و آموزش‌های قبل و بعد از ازدواج از جمله خدمات ارائه شده توسط مشاوران کمیته امداد به مددجویان است.

مدیرکل کمیته امداد استان با اشاره به همکاری 25 کلینیک تخصصی روانشناسی با کمیته امداد استان گفت: در طول این مدت 278 نفر با تشخیص مشاوران برای دریافت خدمات تخصصی به این کلینیک‌ها معرفی شده‌اند.

انتهای پیام  

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید