امروز یکشنبه ,۱۷ اسفند ۱۳۹۹
سه شنبه / ۵ اسفند ۱۳۹۹ / ۱۳:۴۴
سرویس : کرمان
کد خبر : ۱۸۰۷۱۱
گزارشگر : ۸۲
مدیرکل کمیته امداد استان کرمان؛

۴۲۰۰ یتیم تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان فاقد حامی هستند

(سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹) ۱۳:۴۴

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان بابیان اینکه ۴۲۰۰ یتیم تحت حمایت کمیته استان فاقد حامی هستند بر لزوم مشارکت خیران و حامیان نیکوکار در طرح اکرام ایتام تأکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، یحیی صادقی با اشاره به اینکه 21 هزار و 546 یتیم تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان قرار دارند گفت: حامیان خیر و نیکوکار در ۱۰ ماهه امسال 68 میلیارد تومان به‌صورت نقدی و کالایی به ایتام تحت حمایت کمیته امداد استان کمک کرده‌اند.
وی با اشاره به اینکه 33 هزار و 450 حامی خیر حمایت ایتام تحت حمایت کمیته امداد استان را بر عهده‌دارند افزود: ۱۱۴ نفر از این حامیان خارج از کشور هستند که حمایت ۵۴۹ یتیم تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان را بر عهده‌دارند.
صادقی بابیان اینکه ۴۲۰۰ یتیم تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان بدون حامی هستند از مردم خیر و نوع‌دوست و نیکوکاران خواست با مراجعه به سایت ekram.emdad.ir مراجعه به دفاتر کمیته امداد در سراسر استان، مشارکت در طرح هر کارمند یک حامی، تماس با شماره تلفن‌های ۳۲۲۳۷۷۰۹ و ۳۲۲۶۸۷۲۶ در طرح اکرام ایتام مشارکت و با کمک‌های مادی و معنوی خود از ایتام تحت حمایت این نهاد حمایت کنند.
مدیر کل کمیته امداد استان کرمان در ادامه طرح اکرام ایتام را یکی از طرح های موفق این نهاد دانست و افزود: تقویت حس همدلی و همکاری در جامعه اسلامی، ترویج سنت حسنه احسان به ایتام و نیازمندان، ایجاد زمینه مشارکت خیران و نیکوکاران در امور خیر، حفظ عزت نفس و کرامت انسانی ایتام و خانواده های آن ها از جمله اهداف اجرای طرح اکرام ایتام است.
انتهای پیامایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید