امروز دوشنبه ,۱۸ اسفند ۱۳۹۹
سه شنبه / ۵ اسفند ۱۳۹۹ / ۱۲:۲۹
سرویس : زنجان
کد خبر : ۱۸۰۷۰۹
گزارشگر : ۸۷
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان خبر داد:

پرداخت بیش از 1.1میلیارد تومان کمک موردی و ضروری به مددجویان زنجانی

(سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹) ۱۲:۲۹

به‌منظور کمک به رفع مشکلات ضروری و موردی چهار هزار و 652 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان و اقشار نیازمند بیش از یک میلیارد و 145 میلیون تومان در 10 ماهه سالجاری هزینه ‌شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، هدایت صفری، مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با ارائه گزارشی از خدمات موردی و ضروری این نهاد به مددجویان تحت حمایت در 10 ماهه امسال ، گفت: یکی از خدمات کمیته امداد استان زنجان در حوزه رسیدگی به خانواده های عزیز تحت حمایت در کنار ارائه بسته های خدمتی مختلف، متنوع و مستمر در بخش های اشتغال، فرهنگی، درمان، معیشت، مسکن و... به جامعه هدف، شناسایی مشکلات و نیازهای اولویت دار آنان و پرداخت کمک های موردی و ضروری با هدف رفع نیازهای شناسایی شده است.

وی با بیان اینکه خدمات موردی کمیته امداد براساس بررسی های انجام شده از طریق مددکار خانواده برای رفع نیازهای اولویت دار به خانواده های عزیز تحت حمایت به صورت اورژانسی و فوری ارائه می شود، افزود: به‌منظور کمک به رفع مشکلات ضروری و موردی چهار هزار و 652 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان و اقشار نیازمند در 10 ماهه سالجاری بیش از یک میلیارد و 145 میلیون تومان هزینه ‌شده است.

صفری همچنین ادامه داد: چهار هزار و 138 مورد از خدمات ضروری و اورژانسی ارائه شده در بخش های معیشت، درمان، فرهنگی و مسکن در 10 ماهه سالجاری با هدف کمک به رفع نیازهای فوری و اولویت دار مددجویان عزیز تحت حمایت در قالب معیشت بگیر، تبصره 14 و چندخدمتی انجام شده است.

وی همچنین از تخصیص و پرداخت بخشی از خدمات موردی این نهاد در 10 ماهه سالجاری به افراد آسیب دیده از  شیوع ویروس منحوس کرونا خبر داد و تصریح کرد: براساس آمارهای موجود 514 مورد از کمک های موردی و ضروری ارائه شده به جامعه هدف این نهاد در 10 ماهه سالجاری به نیازمندان غیر تحت حمایت و مشاغل آسیب دیده  صورت گرفته است.انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید