امروز یکشنبه ,۱۷ اسفند ۱۳۹۹
سه شنبه / ۵ اسفند ۱۳۹۹ / ۱۰:۴۶
سرویس : زنجان
کد خبر : ۱۸۰۷۰۲
گزارشگر : ۸۷
مدیر کل کمیته امداد استان زنجان عنوان کرد؛

منابع انسانی سازمان سرمایه بسیار ارزشمند وقلب تپنده سازمان است

(سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹) ۱۰:۴۶

همزمان با اعیاد ماه پربرکت رجب از امداد گران خواهرشاغل در کمیته امداد امام خمینی (ره) با حضور مدیر کل کمیته امداد استان زنجان تجلیل شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد ، هدایت صفری ، مدیرکل کمیته امداد استان زنجان در این مراسم با تبریک اعیاد ماه رجب برلزوم خودسازی واستفاده از فرصت های این ماه در تقویت خود برای رسیدن به ارزشهای الهی ومعنوی وتقرب الی الله دانست .

وی به ویژگی های با عظمت حضرت فاطمه زهرا (س) بعنوان  الگوی نمونه بانوی اسلامی اشاره کردوافزود: حضرت فاطمه زهرا (س ) خیر کثیر بوده که خداوند متعال به حضرت رسول عنایت کرده و ولایت مداری ،ولایت محوری و ولایت یاوری  آن بانوی بزرگ  سرآمد زنان عالم است ، و حضرت رسول اکرم (ص) در برابر این شخصیت بزرگ تمام قد  بلند شده ومی ایستاد و برای زن مسلمان چه افتخاری بالاتر از این که روز میلاد چنین شخصیتی بزرگداشت مقام ومنزلت زن وروز مادر نام گرفته است. که بهترین الگو برای بشریت می باشد.

صفری با بیان اینکه میلاد حضرت فاطمه زهرا (س ) به عنوان روز مادر و روز میلاد حضرت علی (ع ) به عنوان روز پدر انتخاب شده است گفت : خداوند متعال در قرآن کریم بعد از پرستش خود احسان ونیکی به پدر ومادر را مورد  تاکید قرار داده  که این نشان دهنده اهمیت وجایگاه ویژه پدر ومادر در زندگی می باشد .

وی منابع انسانی هر سازمان را ارزشمند دانست وگفت : جایگاه منابع انسانی مهم بوده ودر کمیته امداد به دلیل ماهیت کارکردی وحوزه کاری این نهاد به لحاظ درک مفاهیم ،دردمندی تعامل و ارتباط گیری خاص با نیازمندان ومددجویان تحت حمایت از اهمیت خاصی برخوردار است . وخواهران شاغل در کمیته امداد در همه بخش ها با تفکر بسیجی وهمت جهادی پرتلاش ، با همت ودست پاک وبا نظم خدمت می کنند.

مدیرکل کمیته امداد استان به منابع انسانی شاغل  در امداد اشاره کرد وگفت : اکثریت منابع انسانی این نهاد به لحاظ ویژگیهای کاری توانمند ، پرتلاش نوآور ومبتکر بوده که  همکاران خواهر شاغل درامداد درحوزه کاری خود از این قاعده مستثنی نبوده وبا حرکت جهادی وجهشی خود خدمات ماندگاری را در توانمند سازی مددجویان عزیز تحت حمایت ارائه می نمایند .

در پایان این مراسم از همکاران خواهر شاغل با اهدای لوح تبریک وهدیه توسط مدیرکل کمیته امداد استان تجلیل شد.

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید