امروز یکشنبه ,۱۷ اسفند ۱۳۹۹
سه شنبه / ۵ اسفند ۱۳۹۹ / ۱۲:۴۳
سرویس : ایلام
کد خبر : ۱۸۰۶۹۷
گزارشگر : ۱۰۰

روزی که به امداد آمدیم روزی که رفتیم/ خدمت در کمیته امداد را به آموزش و پرورش ترجیج دادم

(سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹) ۱۲:۴۳

کمیته امداد امام خمینی«ره» چند سالی است که از دهه چهارم خدمت رسانی خود عبور کرده است و در این چهار دهه امدادگران بسیاری توانسته اند در کمیته امداد، سعادت خدمت گذاری به محرومین را داشته باشند .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، در سالهای گذشته بسیاری از امدادگران کمیته امداد در استان ایلام که امدادگران نسل اول و دوم این نهاد بوده اند با کوله باری از تجربیات و خاطرات ارزشمند خود به کسوت بازنشستگی نائل شده اند.
جعفر محمدی از امدادگران کمیته امداد امام خمینی«ره» شهرستان چرداول روز گذشته اول اسفندماه 99 پس از 30 سال خدمت امدادگری بازنشست و توسط مدیرکل کمیته امداد استان از وی تجلیل شد.
وی در این دیدار کوتاه با اشاره به خدمات 30 ساله امدادگری خود و نحوه استخدام شدنش در کمیته امداد گفت: من پس از اتمام خدمت سربازی که در آخرین سالهای جنگ صورت گرفت در تاریخ یکم فروردین ماه سال 1372 و زمانی که نبی لو مدیرکل کمیته امداد استان ایلام بود از طریق برگزاری آزمون به استخدام کمیته امداد استان ایلام درآمدم.
محمدی ادامه داد: قبل از اینکه به کمیته امداد بیایم  آموزشیار نهضت سواد آموزی بودم و آموزش و پرورش هم مقدمات لازم را برای استخدام کردن ما انجام داده بود اما زمانی که کمیته امداد درخواست و اعلام همکاری داد بسیار علاقه مند بودم که در این نهاد خدمت کنم لذا بدون کوچکترین تردید از خدمت در آموزش و پرورش انصراف دادم و به کمیته امداد آمدم. این در حالی بود که همان موقع تعدادی از دوستان و همکارانم به آموزش و پرورش رفتند و استخدام شدند.
این امدادگر چرداولی در ادامه افزود: بعد از اینکه به استخدام کمیته امداد درآمدم ابتدا به مدت چهار سال در کمیته امداد سیروان( شیروان سابق) خدمت کردم و پس از آن به کمیته امداد چرداول منتقل شدم که تا امروز که بازنشست شدم در امداد همین شهرستان به خدمت خود ادامه دادم.
وی در پایان گفت: خدمات امداد گری اگرچه که در سالهای نخست سخت و پر زحمت بود و شاید هم تمام دوران امدادگری چنین بوده است اما خدمت در این نهاد همواره همراه با لذت و اشتیاق بوده است و باید بگویم اکنون که دارم بازنشست می شوم با نهایت دلتنگی و افسوس این نهاد را ترک میکنم.
انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید