امروز دوشنبه ,۱۸ اسفند ۱۳۹۹
دوشنبه / ۴ اسفند ۱۳۹۹ / ۱۷:۲۰
سرویس : هرمزگان
کد خبر : ۱۸۰۶۸۶
گزارشگر : ۳۸
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد هرمزگان خبر داد؛

ارائه 26 خدمت الکترونیکی کمیته امداد به نیازمندان هرمزگانی

(دوشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۹) ۱۷:۲۰

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد هرمزگان گفت: در حال حاضر 26 نوع خدمت در بستر الکترونیک به نیازمندان ارائه می‌شود، خانواده‌های تحت حمایت این نهاد می‌توانند بدون مراجعه حضوری به این نهاد از این خدمات بهره‌مند شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد؛ احمد پایان، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد هرمزگان در این خصوص گفت: با توجه به شرایط فعلی و شیوع بیماری کرونا به‌منظور کاهش مراجعات حضوری خانواده‌های تحت حمایت می‌توانند با مراجعه به سامانه اینترنتی درخواست دهی مددجویان کمیته امداد به آدرس e.emdad.ir درخواست‌های خود را ثبت و ارسال کنند.

پایان با اشاره به این مطلب که بسترهای 26 خدمت الکترونیکی در این سامانه امکان‌پذیر شده است، افزود: نیازمندان جهت ورود به این سامانه باید با وارد کردن کد ملی و شماره شناسنامه مخصوص خود، پس از ورود به صفحه شخصی خود خدماتی که برای آن‌ها فعال‌شده است که بر اساس سطح نیاز اقدام به ثبت درخواست موردنظر نمایند و بعد از ثبت، کد رهگیری خود را جهت پیگیری‌های بعدی دریافت کند.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد هرمزگان گفت: این خدمات شامل تعمیرات و بازسازی جزئی مسکن، خرید مسکن، احداث مسکن، بهسازی، انشعاب، تسهیلات شهرداری، بهداشت و درمان، پوشش خدمات (بیمه درمانی)، پوشش بیماری، کمک‌هزینه درمانی، صدور کارت درمانی، مشاوره تحصیلی، مشاوره روانشناسی، مشاوره ازدواج، مشاوره امور خانواده، خدمات نظام‌وظیفه، تسهیلات کمک‌هزینه امور رفاهی، تسهیلات مهاجرت به روستا، جهیزیه نوعروس، جهیزیه ازدواج مجدد بانوان، کمک‌هزینه پسران، پوشش خدمات دانش‌آموزی، دانشجویی و نخبگی، وام دانشجویی و درخواست عمومی اشتغال است.

این مقام مسئول یادآور شد: در استان هرمزگان حدود ۹۱ هزار خانواده نیازمند تحت حمایت کمیته امداد هستند که از خدمات حمایت این نهاد بهره مند می‌باشند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید