امروز یکشنبه ,۱۷ اسفند ۱۳۹۹
یکشنبه / ۳ اسفند ۱۳۹۹ / ۱۲:۵۰
سرویس : خراسان شمالی
کد خبر : ۱۸۰۶۴۹
گزارشگر : ۷۸

کد آسان پرداخت #058*8877* پذیرای کمک‌های مردمی در جشن نیکوکاری

(یکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۹) ۱۲:۵۰

مدیرکل کمیته خراسان شمالی با اشاره به آغاز جشن نیکوکاری در استان گفت: هم‌اکنون خیران می‌توانند از طریق کد آسان پرداخت #058*8877* کمک‌های خود را به دست نیازمندان برسانند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، مجید الهی راد از آغاز جمع‌آوری کمک‌های مردمی در جشن نیکوکاری امسال از ابتدای بهمن‌ماه خبر داد و گفت: امسال با توجه به شرایط ویژه ویروس کرونا برگزاری جشن نیکوکاری با محوریت استفاده از روش‌های الکترونیکی انجام می‌شود.
وی بابیان اینکه امسال در خراسان شمالی جشن نیکوکاری برای عید 1400 به‌صورت غیرحضوری برگزار می‌شود، گفت: از هم استانی‌های ارجمند تقاضا می‌شود با کمک کردن به نیازمندان در این جشن، نوروز شادی را برای همه رقم بزنند.
وی افزود: جشن نیکوکاری امسال هم مانند سال‌های قبل در سه روز 13، 14 و 15 اسفندماه به ترتیب ویژه مدارس و دانش آموزان، سطح شهر و مصلاهای نماز جمعه مقررشده است و برپایی این پایگاه‌ها به شرایط و محدودیت‌های کرونایی وابسته است.
وی یاد آور شد: شماره کارت 6037997950030610 و پایگاه اینترنتی emdad.ir و تلفن نیکوکاری 05832263034 نیز برای مشارکت در جشن نیکوکاری در اختیار مردم شریف استان قرار دارد.
وی خاطرنشان کرد: جشن نیکوکاری در استان خراسان شمالی با «شعار عیدی برای همه» برگزار می‌شود.


ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید