امروز یکشنبه ,۱۷ اسفند ۱۳۹۹
چهارشنبه / ۲۹ بهمن ۱۳۹۹ / ۰۸:۰۷
سرویس : خراسان شمالی
کد خبر : ۱۸۰۵۵۶
گزارشگر : ۷۸

دیدار مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی با مدیران بانک‌های سپه و صادرات استان

(چهارشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۹) ۰۸:۰۷

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی به‌منظور جذب منابع ابلاغی قرض‌الحسنه اشتغال مددجویان تا پایان سال و استفاده از ظرفیت بانک‌ها در پویش ایران مهربان با روسای دو بانک سپه و صادرات استان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مجید الهی راد در این دیدار از خدمات بانک‌های عامل سپه و صادرات استان به مددجویان تقدیر کرد و گفت: از محل تسهیلات قرض‌الحسنه اعطایی بانک سپه تاکنون زمینه اشتغال 161 نفر از خانواده‌های تحت پوشش این نهاد فراهم‌شده و امیدوارم تداوم همکاری بانک با این مجموعه زمینه‌ساز خدمت‌رسانی بیشتر به اقشار محروم جامعه را فراهم نماید.
وی میزان تسهیلات پرداختی بانک سپه در سال جاری را هفت میلیارد و 600 میلیون تومان عنوان کرد و گفت: تا پایان سال 40 مددجوی دیگر از این بانک‌ها تسهیلات دریافت می‌کنند.
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی همچنین در خصوص تسهیلات پرداختی بانک صادرات استان خراسان شمالی نیز افزود: 145 مددجو از ابتدای امسال از این بانک تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال دریافت کرده‌اند.
الهی راد میزان اعتبار اختصاص‌یافته به بانک صادرات را 17 میلیارد و 700 میلیون تومان طی سال 99، اعلام کرد و گفت: تاکنون 41 درصد این اعتبارات به ارزش 7 میلیارد و 200 میلیون تومان جذب‌شده است.
وی خاطرنشان کرد: هم‌اکنون 216 پرونده مددجویان در بانک صادرات آماده دریافت تسهیلات هستند.ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید