امروز جمعه ,۲۸ خرداد ۱۴۰۰
سه شنبه / ۲۱ بهمن ۱۳۹۹ / ۱۱:۰۳
سرویس : اشتغال
کد خبر : ۱۸۰۴۲۸
گزارشگر : ۴۸۷
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد اعلام کرد:

برون‌سپاری برخی فعالیت‌های اشتغال کمیته امداد به مراکز نیکوکاری کارآفرینی

(سه شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۹) ۱۱:۰۳

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد از ایجاد 400 مرکز نیکوکاری کارآفرینی در سراسر کشور خبر داد و گفت: بخشی از کارهای حوزه اشتغال این نهاد از طریق مراکز نیکوکاری کارآفرینی انجام خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، حجت‌الله عبدالملکی در مراسم افتتاح مرکز نیکوکاری کارآفرینی در استان کردستان عنوان کرد: مراکز نیکوکاری یکی از ابداعات کمیته امداد برای مردمی کردن کمک به نیازمندان است.
وی افزود: این مراکز در همه حوزه‌ها فعالیت دارند و مرکز نیکوکاری کارآفرینی نیز با هدف کمک به ایجاد اشتغال برای محرومان ایجاد شده است.
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد گفت: هم اکنون 400 مرکز نیکوکاری کارآفرینی در سراسر کشور مشغول به فعالیت است و هدف این است که با کمک خیران و کارآفرینان با تمام توان و در جهت اشتغال‌زایی و کمک به رفع بیکاری تلاش کند.
عبدالملکی با بیان اینکه در آینده بخشی از کارهای حوزه اشتغال این نهاد از طریق مراکز نیکوکاری کارآفرینی برون سپاری خواهد  شد، تصریح کرد: با ایجاد ارتباط میان مراکز نیکوکاری و کارآفرینان حرفه‌ای و صاحبان مشاغلی که به نیروی کار احتیاج دارند، ظرف یکی دو سال آینده در زمینه ایجاد اشتغال برای نیازمندان اقدامات خوبی انجام خواهد شد.
انتهای پیام
 
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید