امروز یکشنبه ,۱۷ اسفند ۱۳۹۹
دوشنبه / ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ / ۱۹:۴۳
سرویس : مسکن
کد خبر : ۱۸۰۴۱۵
گزارشگر : ۴۸۷
با حضور رئیس کمیته امداد انجام شد؛

افتتاح 3113 واحد مسکن مددجویان در استان لرستان

(دوشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۹) ۱۹:۴۳

با حضور رئیس کمیته امداد 3113 واحد مسکن به خانواده‌های تحت حمایت در استان لرستان واگذار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، مراسم واگذاری 3113 واحد مسکونی به مددجویان سیل‌زده استان لرستان با حضور سیدمرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد، محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه و علیرضا تابش، رئیس بنیاد مسکن برگزار شد.
 
رئیس کمیته امداد در این مراسم با تبریک سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، به وقوع سیل در فروردین 98 در استان‌های مختلف کشور اشاره کرد و گفت: در استان لرستان بیش از 13 هزار واحد مسکن در این سیل تخریب شد که سه هزار واحد از آن متعلق به مددجویان کمیته امداد بود.
 
وی با بیان اینکه امروز به مناسبت دهه فجر 3113 واحد مسکن برای مددجویان کمیته امداد در شهرهای مختلف استان افتتاح شد، افزود: برخی از این واحدها متعلق به مددجویان سیل‌زده و بخشی متعلق به مددجویان فاقد مسکن است که امروز تحویل آنان شد.
 
رئیس کمیته امداد اقدامات این نهاد در حوزه اشتغال و مسکن را در راستای توانمندسازی خانواده‌های تحت حمایت توصیف کرد و ادامه داد: کل اعتبار هزینه شده برای ساخت واحدهای مسکونی افتتاح شده در استان  ۳۲۷ میلیارد تومان بوده است.
 
بختیاری همچنین گفت: از این مبلغ چهار میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان تسهیلات صندوق امداد ولایت، ۱۴۴ میلیارد تومان تسهیلات بنیاد مسکن، ۱۳۶ میلیارد تومان آورده مددجویان و ۴۲ میلیارد تومان با مساعدت کمیته امداد و خیران بوده است.
 
محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه نیز در این مراسم با اشاره به همکاری سازمان برنامه و بودجه، کمیته امداد و بنیاد مسکن گفت: این همکاری‌ها آغاز شد تا از سوی نظام بتوانیم برای خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد و بهزیستی و دیگر نیازمندان مسکن بسازیم.
 
انتهای پیام
 
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید