امروز یکشنبه ,۱۷ اسفند ۱۳۹۹
چهارشنبه / ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ / ۱۸:۲۱
سرویس : مسکن
کد خبر : ۱۸۰۲۷۸
گزارشگر : ۴۸۷
با حضور رئیس کمیته امداد انجام شد:

تحویل ۴۴۴ واحد مسکن روستایی به مددجویان استان کردستان

(چهارشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۹) ۱۸:۲۱

با حضور رئیس کمیته امداد ۴۴۴ واحد مسکن روستایی به مددجویان استان کردستان واگذار شد.

به‌ گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، سیدمرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد در مراسم تحویل 444 واحد مسکن به مددجویان روستایی که با حضور محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه و علیرضا تابش، رئیس بنیاد مسکن برگزار شد، ضمن تبریک دهه فجر و میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) گفت: این منازل در قالب تفاهم‌نامه ساخت 2 هزار مسکن نیازمندان میان کمیته امداد، سازمان برنامه و بودجه،  بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و استانداری‌ها ساخته شده است.
وی افزود: امروز ۱۷۰۰ واحد مسکن از این تفاهم‌نامه تحویل محرومان روستایی استان می‌شود که از این تعداد ۴۴۴ واحد مربوط به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد است.
بختیاری با بیان اینکه این واحدها در مساحت میانگین 60 متری ساخته شده است، گفت: برای این تعداد واحد مسکونی ۱۹ میلیارد تومان اعتبار در قالب تسهیلات و کمک بلاعوض هزینه شده است.
وی با بیان اینکه مسکن در سبد هزینه خانوار پرهزینه‌ترین خدمت و مایه آرامش خانواده‌ها است، خاطرنشان کرد: یک نهضت مسکن‌سازی برای نیازمندان در سطح کشور آغاز شده است و برای سال آینده اتفاق خوبی برای این بخش خواهد افتاد.
وی به تفاهم‌نامه مستقیم کمیته امداد با سازمان برنامه و بودجه برای ساخت 22 هزار واحد مسکن اشاره کرد و گفت: حدود نیمی از این واحدها ساخته و تحویل مددجویان شده است و مابقی تا خرداد ۱۴۰۰ به اتمام می‌رسد.
انتهای پیام

 

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید