امروز یکشنبه ,۱۷ اسفند ۱۳۹۹
چهارشنبه / ۸ بهمن ۱۳۹۹ / ۱۷:۴۱
سرویس : مسکن
کد خبر : ۱۸۰۱۲۲
گزارشگر : ۴۸۷
با حضور رئیس کمیته امداد انجام شد:

واگذاری 500 واحد مسکونی به مددجویان چهارمحال و بختیاری

(چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹) ۱۷:۴۱

با حضور رئیس کمیته امداد 500 واحد مسکن به مددجویان استان چهارمحال و بختیاری واگذار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، در سفر سیدمرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد به استان چهارمحال و بختیاری، 500 واحد مسکن به خانواده‌های تحت حمایت در این استان واگذار شد.
رئیس کمیته امداد در مراسم افتتاح واحدهای مسکونی مددجویان که در بخش ناغان از شهرستان کیار برگزار شد، با اشاره به رویکردهای توانمندسازی خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد، گفت: ایجاد زمینه اشتغال مددجویان، تامین مسکن و ارتقای فرهنگ خودباوری در مددجویان از مهمترین ابعاد توانمندسازی خانواده‌های تحت حمایت است.
وی با بیان اینکه ساخت این واحدهای مسکونی از ابتدای سال جاری آغاز شده، افزود: احداث 500 واحد در کمتر از یک سال، نشان دهنده توان بالای فنی و مهندسی کمیته امداد در ساخت مسکن محرومان است.
بختیاری با اشاره به اینکه در همین مدت 705 واحد مسکونی مددجویان نیز به صورت کلی و جزئی تعمیر شده‌ است، اظهار کرد: احداث مسکن ایمن و مقاوم و توانمندسازی مددجویان از راهبردهای اصلی این نهاد برای سال آینده است.
رئیس کمیته امداد تاکید کرد: رویکرد این نهاد طی سال‌های اخیر از حمایت به سمت توانمندسازی تغییر کرده است و این روند در سال آینده تقویت خواهد شد به طوری که خودکفایی و خروج 200 هزار خانوار مددجو در سال 1400 برنامه‌ریزی شده است.
وی همچنین خاطرنشان کرد: سال آینده 2500 واحد مسکونی با اولویت ایتام، مناطق محروم و خانواده‌های 3 نفر به بالا در استان چهارمحال و بختیاری احداث می‌شود.
براساس این گزارش، همچنین در ادامه سفر رئیس کمیته امداد به استان چهارمحال و بختیاری، دهمین مرکز کاریابی تخصصی اشتغال با هدف بهره‌گیری از تخصص و دانش کارآفرینان و خیران اشتغال، به بهره‌برداری رسید.
انتهای پیام
 
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید