امروز شنبه ,۲۸ فروردین ۱۴۰۰
سه شنبه / ۳۰ دی ۱۳۹۹ / ۱۴:۰۶
سرویس : سمنان
کد خبر : ۱۷۹۹۲۸
گزارشگر : ۸۴
این امداد جهادی است

توانمندی نیازمندان، ره آورد اردوی جهادگران

(سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹) ۱۴:۰۶

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان سمنان از اردوی جهادی با حضور امدادگران در قالب گروه جهادی “شهید سیدعباس موسوی” در ایوان کی در قالب پنج تیم دو نفره از حدود ۵۰ خانوار خبر داد.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان سمنان از اردوی جهادی با حضور امدادگران با نام گروه “شهید سیدعباس موسوی” در ایوان کی در قالب پنج تیم دو نفره با بازدید  از حدود ۵۰ خانوار خبر داد.
 
به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد،  سیده فاطمه تقوی، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان سمنان تصریح کرد: در این اردوی جهادی، علاوه بر نیاز سنجی خانواده ها، برای اجرای طرح های توسعه ای در زندگی این عزیزان تصمیم گیری شد.
وی خاطر نشان کرد: گام مهم در این اردو استعدادسنجی و‌ شناخت ظرفیت ها و پتانسیل های افراد با هدف توانمندی خانواده ها بود.
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان سمنان، بررسی  وضعیت خانواده ها در سرفصل های مسکن، معیشت، درمان، اشتغال، تحصیل و فرهنگی را از جمله  ره‌آورد این اردوی جهادی برشمرد و گفت: در این اردو ، با بهره گیری از جدول swot برای هر خانواده، فرصت ها، تهدیدها، نقاط قوت و ضعف شناسایی و احصاء شد که در برنامه توانمندی ویژه هر خانواده، مورد استفاده قرار می گیرد.
شایان ذکر است، تیم های جهادی بنام شهیدان شاخص، سلیمانی و فخری زاده و شهدای منتسب به همکاران، مسعودیان، ابوالی و یوسفیان، نامگذاری شده بودند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید