امروز چهارشنبه ,۱ بهمن ۱۳۹۹
چهارشنبه / ۲۴ دی ۱۳۹۹ / ۱۱:۵۹
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۷۹۸۱۶
گزارشگر : ۹۰
معاون سیاسی و امنیتی استانداری مرکزی :

نمود عینی و عملی سیره فاطمی دستگیری از ایتام است

(چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹) ۱۱:۵۹

معاون سیاسی وامنیتی استانداری مرکزی در جلسه شورای اداری استان گفت: ما افتخار می کنیم که از دوستداران و خادمان حضرت زهرا(س) هستیم و دستگیری از ایتام سیره حضرت زهرا(س) و همه بزرگان دینی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، بهروز اکرمی ، معاون سیاسی و امنیتی استانداری مرکزی با اشاره به اینکه طرح هر کارمند یک حامی از طرح‌های خوب و ماندگار کمیته امداد است، اظهار داشت: کارمندان دولت به موجب این طرح می توانند با پرداخت حداقل ماهیانه 10 هزار تومان حمایت از یک کودک یتیم را عهده دار شوند.

وی افزود: رفتار و اندیشه فاطمی و نمود عملی و عینی سیره آن حضرت در جامعه اسلامی جز حمایت از نیازمندان و دستگیری از ایتام نیست.

وی در ادامه ضمن تأکید بر مشارکت حداکثری کارمندان دولت در این طرح بیان کرد: باوجود برگزاری چندین جلسه برخی از دستگاه‌ها و سازمانها حامیان خود از بین اقشار کارمندان معرفی نکرده‌اند که جا دارد با توجه به اهمیت این موضوع که مبنای دینی، شرعی و اخلاقی دارد به این مهم اهتمام ویژه داشته باشند.

شایسته ذکر است ، استاندار استان مرکزی نیز در این جلسه از برگزاری مرحله سوم طرح مواسات و همدلی خبر داد و به مشارکت همگانی در این پویش ملی تأکید کرد.

در پایان جلسه مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی لوح تقدیر جمعی از مجریان طرح‌های اشتغال (مددجویان تحت حمایت که به توانمندی و خودکفایی رسیدند) را به استاندار تقدیم نمود.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید