امروز چهارشنبه ,۱ بهمن ۱۳۹۹
چهارشنبه / ۲۴ دی ۱۳۹۹ / ۱۰:۱۲
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۹۸۱۴
گزارشگر : ۸۰
با هم افزایی و همکاری خیران صورت می گیرد؛

احداث 100 واحد مسکونی برای نیازمندان تاکستان

(چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹) ۱۰:۱۲

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: با تلاش های صورت گرفته و همکاری بنیاد مستضعفان و جانبازان زمینی برای احداث مسکن محرومان اختصاص یافته که تلاش می کنیم با کمک خیران 100 واحد مسکونی برای نیازمندان تاکستان احداث نمائیم.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ مهرعلی حق گویان در دیدار با امام جمعه تاکستان بیان کرد: حفظ عزت نفس و کرامت مددجویان یک اصل مهم در برنامه های کمیته امداد و خدمات ارائه شده به آنان است .

وی ادامه داد: یکی از رویکردهای مهم برای کرامت بخشی به نیازمندان تلاش در جهت توانمندسازی آنان و به کارگیری از سیاست های اشتغال زایی است.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین اضافه کرد: طی سال جاری برای ایجاد حدود پنج هزار فرصت شغلی برنامه ریزی کرده ایم و خوشبختانه و به لطف الهی تاکنون بیش از سه هزار و 800 فرصت شغلی در استان ایجاد شده است.

وی افزود: در زمینه پرداخت تسهیلات اشتغال به نیازمندان، به استثنای چند بانک ، خوشبختانه دستگاههای اجرایی ذیربط و بانکهای عامل همکاری و هم افزایی لازم با این نهاد را دارند .

حق گویان با اشاره به کمک های مردمی در سال جاری به هم استانی های نیازمند تصریح کرد: در طرح اطعام مهدوی و حسینی بیش از 23 میلیارد تومان کمک های مردمی جمع آوری و توزیع شد که این حجم کمک مردمی در مقایسه با مقاطع مختلف بی نظیر بوده است.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین خاطرنشان کرد: براساس برنامه ریزی صورت گرفته برای خیرانی که علاقمند به کمک به نیازمندان هستند وام قرض الحسنه درنظر گرفته شده که این تسهیلات تماماً برای محرومان و نیازمندان صرف خواهد شد.

وی مسکن را یکی از خدمات ماندگار دانست و گفت: در شرایط حاضر یکی از مهمترین چالش های موجود برای خدمت به محرومان تأمین مسکن است از این رو تلاش می کنیم تا با همکاری و هم افزایی برای تأمین مسکن نیازمندان گام برداریم.

حق گویان تأکید کرد: با تلاش های صورت گرفته و همکاری بنیاد مستضعفان و جانبازان زمینی برای احداث مسکن محرومان اختصاص یافته که تلاش می کنیم با کمک خیران  100 واحد مسکونی برای نیازمندان تاکستان احداث نمائیم.

وی یادآورشد: کمیته امداد امام خمینی (ره) آمادگی دارد تا از ظرفیت های مختلف برای خدمت رسانی به محرومان استفاده کند از این رو در صورت تأمین زمین، تسهیلات مسکن و کمک بلاعوض به مددجویان برای خانه دار شدن اختصاص می یابد.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید