امروز پنج شنبه ,۲ بهمن ۱۳۹۹
چهارشنبه / ۲۴ دی ۱۳۹۹ / ۰۹:۴۹
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۷۹۸۱۰
گزارشگر : ۹۰
معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان مرکزی خبرداد؛

پرداخت 6321کمک موردی به مددجویان

(چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹) ۰۹:۴۹

طی 9 ماهه نخست امسال6321 کمک موردی با اعتباربیش از یک میلیاردو896 میلیون تومان به خانوارهای تحت حمایت استان مرکزی پرداخت شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محمدرضا شایسته جو ، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان مرکزی با بیان اینکه کمک‌های موردی بر اساس نیاز خانواده‌های نیازمند و به منظور برطرف کردن مشکلات موردی آنان پرداخت می‌شود، گفت: پس از بررسی‌های لازم از وضعیت متقاضیان، کمک‌های موردی به افراد واجد شرایط و به صورت بلاعوض پرداخت می‌شود تا آنها بتوانند بخشی از مشکلات خود را برطرف کنند.

وی افزود: طی 9 ماهه نخست امسال 6321 کمک موردی با اعتبار یک میلیاردو896 میلیون و 500 هزار تومان به خانوارهای تحت حمایت استان مرکزی پرداخت شد.

وی با اشاره به اینکه بیشترین کمک‌های موردی در سرفصل تأمین هزینه‌های معیشتی، درمانی، تحصیل ،خرید لوازم ضروری زندگی، ازدواج و توانمندسازی و ایجاد اشتغال بوده است اضافه کرد: در 9 ماهه امسال همچنین 2454 کمک موردی نیز به افراد نیازمند غیر تحت حمایت با اعتبار 490 میلیون تومان پرداخت شده است.

شایسته جو در پایان یادآور شد:در9 ماهه سال گذشته 3573 کمک موردی با اعتبار یک میلیاردو 400 میلیون تومان به مددجویان تحت حمایت پرداخت شد که میزان کمک پرداخت شده در سال جاری به نسبت سال قبل رشد یافته است.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید