امروز پنج شنبه ,۲ بهمن ۱۳۹۹
سه شنبه / ۲۳ دی ۱۳۹۹ / ۱۶:۲۸
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۷۹۸۰۷
گزارشگر : ۹۹
پیش از ظهر امروز انجام شد:

ملاقات مردمی مدیر کل استان تهران در اداره مناطق 16 و 19 تهران

(سه شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۹) ۱۶:۲۸

ملاقات مردمی مدیرکل کمیته امداد استان تهران در جهت اجرای طرح تکریم ارباب رجوع با مددجویان تحت حمایت و سایر شهروندان پیش از ظهر امروز در اداره کمیته امداد مناطق 16 و 19 تهران برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، سید ابوالفضل پرپنچی،مدیرکل کمیته امداد استان تهران  پیش از ظهر امروز  سه شنبه 23 دی ماه در اداره کمیته امداد مناطق 16و 19 تهران پاسخگوی درخواست های مددجویان تحت حمایت و سایر شهروندان تهرانی در این مناطق بود.
در همین جهت، شهروندان و مددجویان تحت حمایت متقاضی در مناطق 16 و19 تهران، مشکلات و درخواست های خود را به صورت چهره به چهره مطرح و مدیر کل استان پس از شنیدن درخواست های شهروندان،دستور پیگیری و پاسخگویی را در چارچوب  ضوابط و دستورالعمل های این نهاد، صادر کرد.
در ادامه سلسه  برنامه سه شنبه های مردمی ،مدیرکل کمیته امداد استان تهران، سه شنبه 30 دی ماه در اداره کمیته امداد  2  و 5  پاسخگوی درخواست های مددجویان تحت حمایت و سایر شهروندان این مناطق است.
متقاضیان می توانند از ساعت ۸ صبح  لغایت ۱۲ سه شنبه 30 دی ماه به آدرس تهران،جنت آباد جنوبی، بلوار لاله غربی، کوچه معنوی، بن بست اول پلاک یک ، اداره کمیته امداد مناطق 2 و 5 با مدیرکل کمیته امداد استان تهران ملاقات نمایند و درخواست های خود را ارائه دهند.
شایسته ذکر است: ملاقات مردمی مدیرکل کمیته امداد استان تهران به صورت هفتگی و مستمر در روزهای سه شنبه هر هفته در یکی از ادارات تابعه این نهاد در استان تهران برگزار می شود؛ شهروندان و مددجویان تحت حمایت برای کسب اطلاعات بیشتر ازحضور مدیرکل در مناطق خود می توانند از طریق پورتال خبری این نهاد به نشانی https://news.emdad.ir/fa/ostani/tehran  مطلع شوند.
انتهای پیام/
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید