امروز چهارشنبه ,۱ بهمن ۱۳۹۹
سه شنبه / ۲۳ دی ۱۳۹۹ / ۰۹:۵۶
سرویس : کرمانشاه
کد خبر : ۱۷۹۷۸۲
گزارشگر : ۹۵

نمایش تولیدات مددجویان کرمانشاهی در نمایشگاه تخصصی فرش دستباف

(سه شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۹) ۰۹:۵۶

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه با اشاره به برپایی نمایشگاه تخصصی فرش دستباف در استان، گفت: در این نمایشگاه محصولات و تولیدات مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان کرمانشاه نیز به نمایش درآمده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، رضا طاهری، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه با اشاره به اجرای 800 طرح اشتغال قالی بافی و فرش بافی از سوی مددجویان تحت حمایت در سال جاری، گفت: هم اکنون 1300 طرح قالی بافی و فرش بافی در استان فعال است.

طاهری با بیان اینکه این طرح ها با پرداخت تسهیلات اشتغال به مددجویان تحت حمایت اجرا شده است، ابراز امیدواری کرد: با پرداخت وام های قرض الحسنه اشتغال تعداد طرح های قالی بافی و فرش بافی تا پایان سال به دو هزار طرح افزایش یابد.

وی در ادامه با اشاره برپایی نمایشگاه تخصصی فرش دستباف در کرمانشاه، بیان کرد: تولیدات مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان کرمانشاه نیز در این نمایشگاه به نمایش درآمده است.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه این نمایشگاه از 21 تا 26 دی ماه در محل نمایشگاه های بین المللی کرمانشاه دایر خواهد بود، عنوان کرد:  نمایشگاه تخصصی فرش دستباف با رعایت همه شیوه نامه های بهداشتی برگزار و علاقمندان می توانند از ساعت 14 تا 20 از این نمایشگاه دیدن کنند.

شایسته ذکر است، غرفه محصولات و تولیدات مددجویان تحت حمایت کمیته امداد در سالن طاقبستان واقع شده است.

انتهای پیام/

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید