امروز چهارشنبه ,۱ بهمن ۱۳۹۹
سه شنبه / ۲۳ دی ۱۳۹۹ / ۰۸:۲۳
سرویس : چهارمحال بختیاری
کد خبر : ۱۷۹۷۷۱
گزارشگر : ۸۹
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری؛

تأسیس نهاد کمیته امداد از اهداف و اولویت‌های امام خمینی(ره) بود

(سه شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۹) ۰۸:۲۳

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان چهارمحال و بختیاری گفت: تأسیس نهاد کمیته امداد در راستای کمک به نیازمندان و کاهش مشکلات اقتصادی آن‌ها، از اهداف و اولویت‌های امام خمینی(ره) بود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، سرهنگ موسی انصاری در جلسه محوری کارگروه همیاری و خدمت‌رسانی ویژه دهه فجر بیان کرد: کمک به نیازمندان و کاهش مشکلات اقتصادی آن‌ها از جمله اهداف انقلاب اسلامی بود که نهاد کمیته امداد نیز براساس این تفکر راه‌اندازی شده است.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده در مناطق محروم استان افزود: نه تنها کمیته امداد بلکه سایر دستگاه‌ها نیز اقدامات مؤثری در راستای توسعه، بازسازی و آبادانی مناطق محروم انجام داده‌اند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان خطاب به سایر اعضای کارگروه ادامه داد: از سال 57 تاکنون اقدامات گسترده‌ای در سراسر کشور از سوی تمامی دستگاه‌ها و سازمان‌ها حتی در دورترین نقاط انجام شده اما متأسفانه آنگونه که باید اطلاع‌رسانی و بیان نشده است.

علی ملک پور، مدیرکل کمیته امداد استان نیز در این جلسه با اشاره به عملکرد این نهاد در راستای خدمت‌رسانی به خانواده‌های نیازمند گفت: از ابتدای تأسیس این نهاد تاکنون اقدامات مؤثری با همت خیران، نیکوکاران و مؤسسات خیریه انجام شده است که از جمله آن کمک 22 میلیارد تومانی در دو مرحله رزمایش مؤمنانه از زمان انتشار ویروس کرونا در استان به نیازمندان است.

شایان ذکر است، جلسه محوری کارگروه همیاری و خدمت‌رسانی ویژه دهه فجر با حضور نمایندگان دستگاه‌های عضو این کارگروه در محل کمیته امداد استان برگزار شد. در ادامه این جلسه اعضای دستگاه‌های عضو این کارگروه نیز نظرات و پیشنهادات خود را بیان کردند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید