امروز چهارشنبه ,۱ بهمن ۱۳۹۹
دوشنبه / ۲۲ دی ۱۳۹۹ / ۱۳:۳۵
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۹۷۷۰
گزارشگر : ۸۰
رئیس کمیته امداد الموت شرقی اعلام کرد:

پرداخت تسهیلات اشتغال به 202 نیازمند

(دوشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۹) ۱۳:۳۵

رئیس اداره کمیته امداد الموت شرقی گفت: با پیگیری ها و اقدامات انجام شده طی 9 ماهه سال جاری به 202 نیازمند بیش از 58 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال پرداخت شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ مجید رشوند در دیدار مدیرکل کمیته امداد استان قزوین با پرسنل این اداره در الموت شرقی بیان کرد: خدمت به محرومان در مناطق مختلف متناسب با شرایط خاص آن منطقه ارائه خواهد شد.

وی ادامه داد: در حال حاضر بیش از هزار و 500 خانوار در الموت شرقی تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) قرار دارند که رقم  بیش از 6 درصد از جمعیت تحت حمایت کمیته امداد استان قزوین را شامل می شود.

رئیس اداره کمیته امداد الموت شرقی افزود: وضعیت جغرافیایی منطقه الموت به گونه ای است که اکثر افراد در روستاهای مختلف با پراکندگی ساکن هستند در نتیجه امداد رسانی به خانواده های تحت حمایت در این منطقه مستلزم مراجعه حضوری همکاران در روستا و منزل مددجو است چراکه مددجویان این منطقه توان و امکان مراجعه به کمیته امداد را ندارند .

رشوند عنوان کرد: علاوه بر آمار مذکور 205 خانوار نیز مددجوی تحت حمایت در قالب تبصره 14 هستند که از خدمات مقطعی و موردی برخوردارند که در مجموع جمعیت تحت حمایت این نهاد در این منطقه بیش از سه هزار نفر است. 

وی در تشریح وضعیت افراد تحت حمایت در الموت شرقی اضافه کرد: هم اکنون در الموت شرقی 39 دانش آموز، 13 دانشجو، دو خانواده زندانی، دو هزار و 34 نفر سالمند تحت حمایت هستند ، همچنین طی 9 ماهه سال جاری تجهیزات و لوازم مورد نیاز 69 بیمار صعب العلاج و 132 قلم لوازم ضروری زندگی نیازمندان تأمین شده است.

رئیس اداره کمیته امداد الموت شرقی با اشاره به پرداخت تسهیلات به نیازمندان اظهارکرد: طی 9 ماهه سال جاری در مجموع 107 فقره تسهیلات بانکی به مبلغ 608 میلیون تومان به نیازمندان و محرومان پرداخت شده همچنین در این مدت 20 مددجو 505 میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه از صندوق امداد ولایت دریافت کرده اند.

وی خاطرنشان کرد: با پیگیری ها و اقدامات انجام شده طی 9 ماهه سال جاری به 202 نیازمند بیش از 58 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال پرداخت شده است که در این زمینه حائز رتبه اول در سطح استان هستیم.

رشوند یادآورشد: برای 9 مددجو فعالیت عمرانی مسکن شامل احداث و تکمیل مسکن با 100 میلیون تومان اعتبار انجام شده است همچنین 54 مددجو از خدمت تعمیر مسکن بهره مند شده اند که برای این سرفصل بیش از 524 میلیون تومان هزینه شده است.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید