امروز پنج شنبه ,۲ بهمن ۱۳۹۹
دوشنبه / ۲۲ دی ۱۳۹۹ / ۱۱:۴۵
سرویس : البرز
کد خبر : ۱۷۹۷۵۹
گزارشگر : ۹۸
طی ۹ماهه سال‌جاری انجام شد:

رسیدگی به درخواست ۷۶۱ نیازمند معرفی شده از دفتر مقام معظم رهبری

(دوشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۹) ۱۱:۴۵

طی ماهه سال‌جاری پس از بررسی درخواست‌های ۷۶۱ نیازمند معرفی شده از دفتر مقام معظم رهبری مبلغ ۲۱ میلیارد ریال وام و کمک بلاعوض به افراد مستحق حمایت و مساعدت اعطا شد.

 
 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محمد محمدی فرد مدیرکل کمیته امداد البرز با اشاره به اینکه تسهیلات قرض‌الحسنه پرداختی به مددجویان و سایر نیازمندان از طریق صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت، بانک مهر و رسالت اعطا می‌شود گفت: با توجه به شرایط اقتصادی کشور و مشکلات عدیده محرومان، به‌ویژه در بخش اشتغال، مسکن و کارگشایی، این نهاد درخواست‌های مساعدت ۷۶۱ نیازمند غیر مددجوی ساکن استان البرز را که از دفتر مقام معظم رهبری معرفی شده بودند را بررسی و نهایتاً ضمن پرداخت ۲۱میلیارد ریال وام قرض‌الحسنه و کمک بلاعوض به ۳۷۸ نفر، ۶۶ خانوار را نیز تحت حمایت قرار داد و ۴۱ خانوار نیز مشمول بهره‌مندی از تسهیلات اشتغال شدند.
مدیرکل کمیته امداد البرز در خصوص ضمانت وام‌های مددجویی و سایر نیازمندان اظهار داشت: تسهیلات این نهاد به مددجویان و نیازمندان نسبت به سایر بانک‌ها با ضوابط به مراتب آسان‌تری اعطا می‌شود.
وی تاکید کرد: وام‌های پرداختی صندوق امداد ولایت تا سقف پنج میلیون تومان بدون کارمزد و بیش از این مبلغ نیز با کارمزد ۳ درصد اعطا می‌گردد.
محمدی فرد با تأکید بر لزوم ترویج فرهنگ قرض‌الحسنه و دعوت از عموم مردم برای افتتاح حساب در صندوق امداد ولایت، افزود: اتصال به شبکه شتاب، صدور آنی کارت‌بانکی، عدم دریافت جریمه دیرکرد اقساط و قابلیت استفاده از اینترنت بانک و همراه بانک ازجمله ویژگی‌های صندوق امداد ولایت است.
 
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید