امروز چهارشنبه ,۱ بهمن ۱۳۹۹
دوشنبه / ۲۲ دی ۱۳۹۹ / ۱۱:۰۸
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۷۹۷۵۱
گزارشگر : ۷۷
معاون فرهنگی کمیته امداد اصفهان خبر داد؛

آغاز برگزاری جشنواره مجازی نماز و بصیرت فاطمی در اصفهان

(دوشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۹) ۱۱:۰۸

معاون فرهنگی کمیته امداد اصفهان: «دومین جشنواره نماز ، بصیرت فاطمی و مقاومت « همزمان با ایام فاطمیه و سالگرد شهادت سردار دلها، شهید حاج قاسم سلیمانی و دهه بصیرت و مقامت آغاز و تا پایان بهمن ماه ادامه خواهد داشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، آرش محمدحسینیان، معاون فرهنگی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان از آغاز برگزاری «دومین جشنواره نماز ، بصیرت فاطمی و مقاومت « همزمان با فرارسیدن ایام فاطمیه، سالگرد شهادت سردار دلها، شهید حاج قاسم سلیمانی و همزمان با دهه بصیرت و مقاومت خبر داد و گفت: برگزاری این جشنواره تا پایان بهمن ماه ادامه خواهد داشت و اشاعه فرهنگ دینی، بصیرت و مقاومت، ترویج اقامه ی نماز و تبیین ارزشهای والای شخصیتی سردارشهید سلیمانی از جمله مهمترین اهداف برگزاری آن است.

وی ادامه داد: برگزاری این جشنواره به صورت کاملا مجازی است و مددجویان علاقمند می توانند آثار خود را از طریق شماره 09029263510 در پیام رسان بله به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.

محمد حسینیان افزود: این جشنواره شامل رقابت هایی در زمینه صحیح خوانی حمد و سوره، اذکار نماز، اذان، خاطرات نماز در مدرسه، خوانش وصیت نامه شهید سلیمانی، سرود گروهی و شعرخوانی است.

وی یادآور شد: رقابت های این رویداد فرهنگی و هنری در سه رده سنی 8 تا 12، 13 تا 18 و بالای 18 سال برگزار می‌شود و جوایز ارزشمندی نیز برای نفرات برگزیده آن در هر سه رده یاد شده در نظر گرفته شده است..

محمدحسینیان همچنین گفت: تعدادی از آثار علاوه بر شرکت در بخش مسابقه در حین برگزاری مسابقات در کانال جشنواره در پیام رسان بله به آدرس ble.ir/namaz_basirat بارگذاری خواهد شد.

انتهای پیام/

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید