امروز چهارشنبه ,۱ بهمن ۱۳۹۹
دوشنبه / ۲۲ دی ۱۳۹۹ / ۰۹:۰۰
سرویس : گلستان
کد خبر : ۱۷۹۷۵۰
گزارشگر : ۸۸

تفاهم نامه همکاری کمیته امداد گلستان و دانشگاه آزاد اسلامی استان

(دوشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۹) ۰۹:۰۰

تفاهم نامه همکاری با حضور عیسی بابایی،مدیرکل کمیته امداد گلستان و سید علی طاهری، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان با هدف ارتقاء مهارت و ارائه آموزش های لازم به دانشجویان و دانش آموختگان تحت حمایت کمیته امداد برای ورود به عرصه فعالیت های اقتصادی، به امضاء رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد،عیسی بابایی،مدیر کل کمیته امداد استان گلستان گفت: این تفاهم نامه با توجه به ضرورت ارتقای بهره وری نیروی کار متخصص و آموزش مهارت های فنی و حرفه ای دانشجویان و دانش آموختگان تحت حمایت کمیته امداد برای ورود به عرصه فعالیت های اقتصادی امضاء شد.
وی افزود: به منظور  بهره وری بهتر از توان علمی طرفین و امکانات اعم از فضا و تجهیزات آموزشی موجود در استان و همچنین در راستای آموزش و توانمندسازی مددجویان کمیته امداد جهت ایجاد اشتغال پایدار و همکاری در طراحی و اجرای دوره های آموزشی مهارتی و استارت آپی و دوره های مجازی این تفاهم نامه همکاری میان دانشگاه آزاد اسلامی و کمیته امداد منعقد شد.
بابایی عنوان کرد:این نهاد در نظر دارد با استفاده از ظرفیت دانشگاه آزاد اسلامی برای حمایت از دانشجویان نیازمند در راستای استعداد سنجی و مشاوره شغلی به دانشجویان در حال تحصیل و تامین منابع مالی مورد نیاز طرح های اشتغالزایی آنان از طریق تسهیلات بانکی و یا منابع کمیته امداد اقدام کند.
مدیرکل کمیته امداد استان گلستان ازبهره مندی دانشجویان تحت حمایت از تخفیفات ویژه پرداخت شهریه دانشگاه و تسهیلات وام رفاه دانشجویان بر اساس این تفاهم نامه خبر داد.
انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید