امروز پنج شنبه ,۲ بهمن ۱۳۹۹
دوشنبه / ۲۲ دی ۱۳۹۹ / ۱۰:۰۰
سرویس : خراسان جنوبی
کد خبر : ۱۷۹۷۴۹
گزارشگر : ۷۹
معاون اشتغال و خودکفائی خراسان جنوبی عنوان کرد:

پرداخت 73 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی برای نیازمندان

(دوشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۹) ۱۰:۰۰

معاون اشتغال و خودکفائی کمیته امداد خراسان جنوبی از پرداخت 73 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی طی 9 ماهه سالجاری در جهت اجرای طرح‌های اشتغالزایی به نیازمندان خراسان جنوبی خبرداد.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، سیدرضا حسینی، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد خراسان جنوبی با بیان اینکه توانمندسازی و شکوفایی استعدادها و تامین خوداتکایی نیازمندان و محرومان از مهم ترین اهداف این نهاد است، افزود: کمیته امداد با فراهم کردن زمینه خودکفایی افراد مستعد اشتغال تحت حمایت با اهداء تسهیلات لازم درطرح های خودکفایی (خوداشتغالی)، مشاغل خانگی(توان افزایی) و کارانگیزی نقش مهمی در جهت توانمند سازی آنان ایفا می کند.
حسینی در ادامه افزود: ایجاد اشتغال برای مددجویان و خودکفایی آنان، گام بزرگی در توانمندسازی و خروج آنها از چرخه حمایتی کمیته امداد محسوب می شود و طی 9 ماهه سالجاری 1907 طرح اشتغالزایی با اعتبار73 میلیارد تومان برای 2359 نفر از مددجویان تحت حمایت اشتغال ایجاد شده است.
وی خاطر نشان کرد: از مجموع 1907 طرح اجرا شده در بین مددجویان تحت حمایت ، 1024 طرح در زمینه های دامداری، کشاورزی، صنایع دستی در مناطق روستایی و 883 طرح در مناطق شهری ایجاد شده است.
 انتهای پیام/

کمیته امداد،خراسان جنوبی
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید