امروز چهارشنبه ,۱ بهمن ۱۳۹۹
یکشنبه / ۲۱ دی ۱۳۹۹ / ۰۸:۰۰
سرویس : گلستان
کد خبر : ۱۷۹۷۳۷
گزارشگر : ۸۸
معاون فرهنگی کمیته امداد استان گلستان خبر داد:

بهره مندی 2710 مددجوی گلستانی از بورسیه بنیاد علمی آموزشی قلم چی

(یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹) ۰۸:۰۰

2710 دانش آموز تحت حمایت کمیته امداد استان گلستان بر اساس تفاهم نامه همکاری با بنیاد علمی آموزشی قلم چی، از بورسیه رایگان این موسسه آموزشی بهره مند می شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد،ربیع اله وفایی،معاون فرهنگی کمیته امداد استان گلستان گفت: بر اساس این تفاهم نامه،دانش آموزان پایه چهارم تا ششم ابتدایی با معدل توصیفی خیلی خوب و دانش آموزان پایه تحصیلی هفتم تا دوازدهم مقطع متوسطه اول و دوم با معدل 19 تا 20 تحت حمایت کمیته امداد استان از بورسیه تحصیلی رایگان بنیاد علمی آموزشی قلم چی بهره مند خواهند شد.
معاون فرهنگی کمیته امداد استان گلستان تصریح کرد: بورسیه رایگان دانش‌آموزان مستعد و سخت‌کوشی که با مشکلات مالی مواجه هستند، ،امکان بهره مندی آنان را از آزمون های برنامه ای و برنامه ریزی و بسته های آموزشی بنیاد قلم چی برای دانش آموزان واجد شرایط فراهم می آورد.
وی افزود: دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد با استعداد های تحصیلی بالا و کسب رتبه های برتر کنکور، در حال تحصیل در دانشگاه های برتر کشور هستند.
وفایی با اشاره به اینکه رفع مشکلات دانش‌آموزان و دانشجویان نیازمند به عنوان آینده‌سازان ایران اسلامی همواره در کانون توجهات کمیته امداد قرار داشته است خاطرنشان کرد:  کمیته امداد براین اساس خدمات متنوعی از قبیل کمک هزینه تهیه لوازم‌التحریر، ایاب و ذهاب و تامین پوشاک، ارائه وام دانشجویی،کمک به بنیه تحصیلی ، برگزاری کلاس های تقویتی و آمادگی کنکور، مشاوره تحصیلی و پرداخت کمک هزینه تحصیلی به دانش آموزان بازمانده از تحصیل ارائه می دهد.
وی حفظ کرامت دانش آموزان و خانواده های تحت حمایت را یکی از ضروریات برشمرد و افزود : اقدامات فرهنگی - تحصیلی کمیته امداد با هدف ارتقای سطح تحصیلی فرزندان مددجو ارائه می شود تا با نقش تاثیر گذار در جامعه زمینه ی توانمندسازی آنها در آینده فراهم شود.
لازم بذکر است،کمیته امداد استان گلستان دارای  17 هزار و 300 دانش آموز تحت حمایت است.
انتهای پیام


ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید