امروز پنج شنبه ,۲ بهمن ۱۳۹۹
یکشنبه / ۲۱ دی ۱۳۹۹ / ۱۱:۲۳
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۷۹۷۳۲
گزارشگر : ۸۵

کمک3 میلیاردی حامیان ایتام و محسنین نیشابوری در 9 ماهه سال جاری

(یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹) ۱۱:۲۳

رئیس کمیته امداد نیشابور گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون حامیان جهت کمک به فرندان یتیم و محسنین تحت حمایت کمیته امداد نیشابور 3 میلیارد تومان به صورت نقد و کالا اهداء کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، هادی محمدیان با اعلام این خبر افزود: در حال حاضر 912 فرزند یتیم و 801 فرزند محسنین تحت حمایت کمیته امداد نیشابور هستند و خدمات دریافت می کنند.
وی، با اشاره به اینکه اکنون بیش از 10 هزار خیر نیک اندیش نیشابوری حامی ایتام ومحسنین در کمیته امداد هستند، عنوان کرد: در قالب طرح پویش ایران مهربان (جذب حامی ایتام و محسنین) که از ابتدای مهر ماه در سراسر کشور به اجرا درآمده است خوشبختانه درشهرستان با همکاری فرمانداری، ادارات و اصناف تا کنون نتایج خوبی حاصل شده است  و منجربه افزایش تعداد حامیان و سرانه دریافتی ماهیانه ایتام و محسنین شده است.
محمدیان با اشاره به اینکه طرح اکرام ایتام یکی از موفق ترین طرح های این نهاد از ابتدای اجرا تاکنون بوده است خاطر نشان کرد: بیش از 90 درصد پرسنل کمیته امداد و خانواده های آن ها در این طرح معنوی مشارکت کردند .
لازم به ذکر است: نیکوکاران می توانند با مراجعه به واحد اکرام ایتام و محسنین کمیته امداد نیشابور یا با تماس با شماره تلفن 42241350و42246714 و انتخاب یک یا چند فرزند معنوی با واریز مبلغ حداقل ماهیانه 10 هزارتومان به حساب مستقیم این عزیزان در این طرح معنوی مشارکت داشته باشند .
شایسته ذکر است: اکنون ۲۵ هزار و ۸۵۰ هزار نفر مشتمل بر ۱۶ هزار خانوار از کمیته امداد نیشابورخدمت دریافت می کنند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید