امروز چهارشنبه ,۱ بهمن ۱۳۹۹
دوشنبه / ۲۲ دی ۱۳۹۹ / ۰۸:۲۰
سرویس : چهارمحال بختیاری
کد خبر : ۱۷۹۷۲۹
گزارشگر : ۸۹
توسط نمایندگی بیمه کوثر استان انجام شد:

اهدای 127 سبد کالا به مددجویان چهارمحال و بختیاری

(دوشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۹) ۰۸:۲۰

قائم‌مقام کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: در قالب پویش نذر فاطمه(س) 127 سبد مواد غذایی و بهداشتی از سوی نمایندگی بیمه کوثر در استان به مددجویان این نهاد اهدا شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، نجف علی حیدری ضمن قدردانی از توجه شرکت بیمه کوثر به نیازمندان و تلاش در راستای رفع بخشی از مشکلات معیشتی خانواده‌های تحت حمایت بیان کرد: سبدهای غذایی و مواد بهداشتی اهدایی بیمه کوثر میان خانواده‌های نیازمند شهرکرد، میانکوه و بازفت توزیع شدند.

وی افزود: این سبدهای غذایی شامل برنج، بسته‌های حبوبات، شکر، روغن، ماکارونی، رب گوجه‌فرنگی و پنیر و مواد بهداشتی از جمله دستمال کاغذی، مایع ظرفشویی و مایع دستشویی است که با رعایت پروتکل‌های بهداشتی میان مددجویان توزیع می‌شود.

قائم‌مقام کمیته امداد استان با اشاره به توزیع سبدهای غذایی در دو مرحله پویش ایران همدل ادامه داد: بیش از 12 میلیارد و 700 میلیون تومان سبدهای مواد غذایی و بهداشتی و غذای گرم با مشارکت مؤسسات خیریه، نیکوکاران و مردم خیر استان میان خانواده‌های نیازمند و آسیب‌دیده از شیوع ویروس کرونا توزیع شده است.

حیدری با اشاره به توزیع سبدهای مواد غذایی در طول سال ادامه داد: همچنین ۳ هزار سبد مواد غذایی با مشارکت بنیاد مستضعفان نیز در مناطق محروم استان توزیع شده است.

وی بابیان اینکه کمک‌های مؤمنانه به خانواده‌های نیازمند همچنان ادامه دارد اضافه کرد: کد دستوری #۰۳۸*۸۸۷۷*، ادارات کمیته امداد در سراسر استان و همچنین مراکز نیکوکاری برای دریافت کمک‌های خیران و نیکوکاران در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید