امروز چهارشنبه ,۱ بهمن ۱۳۹۹
یکشنبه / ۲۱ دی ۱۳۹۹ / ۱۱:۵۹
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۷۹۷۲۷
گزارشگر : ۷۷
سرافراز و سربلند در زندگی و مرگ؛

هزینه مراسم ختم جانباز سرافراز تیران و کرونی به بیماران نیازمند اهدا شد

(یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹) ۱۱:۵۹

خانواده جانباز سربلند تیران و کرونی، مرحوم محمد مظاهری که پس از گذران یک دوره بیماری سخت رخت رحیل از این جهان فانی بر تن کرد، 150 میلیون تومان هزینه مراسم ختم، یادبود و نکوداشت این ایثارگر سرافراز 8 سال دفاع مقدس را به بیماران نیازمند همشهری خود اهدا کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، مهدی شیرازی، رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) اداره تیران و کرون، گفت: خانواده جانباز سربلند تیران و کرونی، مرحوم محمد مظاهری که پس از گذران یک دوره بیماری سخت، رخت رحیل از این جهان فانی بر تن کرد. هزینه مراسم ختم، یادبود و نکوداشت این ایثارگر سرافراز 8 سال دفاع مقدس را در جبهه مساوات و همدلی به بیماران نیازمند همشهری خود اختصاص دادند.

وی ادامه داد: این خانواده نیک اندیش 150 میلیون تومان برای این منظور در اختیار کمیته امداد تیران و کرون قرار داده اند که با این مبلغ، کپسول های اکسیژن و دستگاه اکسیژن ساز تهیه و برای استفاده امانی بیماران نیازمند اختصاص خواهد یافت.

شیرازی همچنین گفت: این لوازم پزشکی پس از خرید بصورت امانت در اختیار دو مرکز نیکوکاری الغدیر شهر تیران و خاتم الانبیاء شهر عسگران جهت بهره برداری بیماران نیازمند تحت حمایت کمیته امداد قرار می گیرد.

گفتنی است 2836خانوار تحت حمایت کمیته امداد اداره تیران و کرون قرار دارند که این اداره با همراهی و همکاری 4 مرکز نیکوکاری در حال خدمت رسانی به این نیازمندان است.

انتهای پیام/

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید