امروز چهارشنبه ,۱ بهمن ۱۳۹۹
یکشنبه / ۲۱ دی ۱۳۹۹ / ۱۲:۳۷
سرویس : کرمانشاه
کد خبر : ۱۷۹۷۲۴
گزارشگر : ۹۵

سرمایه گذاری 2 میلیارد تومانی کمیته امداد استان کرمانشاه در بخش فرهنگی

(یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹) ۱۲:۳۷

معاون فرهنگی کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: در 9 ماهه امسال دو میلیارد و 675 میلیون تومان اعتبار در بخش فرهنگی و آموزش مددجویان تحت حمایت سرمایه گذاری شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، کامیار جمشیدی، معاون فرهنگی کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: امسال حدود 40 هزار مددجو در استان از خدمات فرهنگی و آموزشی این نهاد بهره مند شدند.

جمشیدی بیان اینکه خدمات فرهنگی کمیته امداد در سرفصل های متفاوتی به مددجویان ارائه می شود، افزود: یکی از اصلی ترین برنامه های فرهنگی کمیته امداد برنامه آموزش خانواده است که در سال جاری بیش از 11 هزار دانش آموز، دانشجو و بانوی سرپرست خانواده در این برنامه ها شرکت کردند.

وی با یادآوری اینکه هم اکنون بیش از 60 کانال و گروه در فضای مجازی ایجاد شده، عنوان کرد: امسال با توجه به شیوع بیماری کرونا برنامه های تربیتی و فرهنگی این نهاد از طریق فضای مجازی به مددجویان تحت حمایت ارائه شده است.

 معاون فرهنگی کمیته امداد استان کرمانشاه با یادآوری اینکه هم اکنون حدود هزار و 500 دانشجو و بیش از 23 هزار دانش آموز مددجو در استان از خدمات فرهنگی و آموزشی کمیته امداد بهره مند می شوند، بیان کرد: پرداخت کمک هزینه تحصیلی به دانش آموزان و دانشجویان یکی از اصلی ترین سرفصل های فرهنگی کمیته امداد به شمار می رود.

کامیار جمشیدی تاکید کرد: معرفی دانش آموزان کنکوری به موسسات آموزشی، حمایت ویژه از نخبگان علمی، ورزشی و هنری، ارائه فعالیت های محو بیسوادی و برگزاری مسابقات قرآنی از دیگر خدمات فرهنگی این نهاد به شمار می رود.

جمشیدی تصریح کرد: امسال کمیته امداد استان کرمانشاه در بخش فرهنگی برای مددجویان تحت حمایت حدود دو میلیارد و 675 میلیون تومان سرمایه گذاری کرده است.

کامیار جمشیدی با تاکید بر اینکه تمامی خدمات فرهنگی این نهاد به صورت کاملا رایگان به خانوارهای مددجو ارائه می شود، عنوان کرد: بخشی از هزینه های فرهنگی کمیته امداد با مشارکت خیران نیک اندیش تامین می شود.

انتهای پیام/
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید