امروز پنج شنبه ,۲ بهمن ۱۳۹۹
یکشنبه / ۲۱ دی ۱۳۹۹ / ۰۸:۳۸
سرویس : بوشهر
کد خبر : ۱۷۹۷۱۹
گزارشگر : ۹۳

بنیاد برکت ۱۱۳ طرح اشتغال برای محرومان امداد بوشهر ایجاد می کند

(یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹) ۰۸:۳۸

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر از توافقات اولیه جهت اجرای ۱۱۳ طرح اشتغال برای مددجویان تحت حمایت از طریق بنیاد برکت خبر داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، احمد لطفی، مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: با عنایت به هماهنگی‌ بعمل آمده با بنیاد برکت در چارچوب هم افزایی منابع و امکانات جهت توسعه اشتغال گروه‌های هدف این نهاد، توافق شد در سال جاری تعداد ۱۱۳ طرح اشتغال با محوریت مددجویان امداد در شهرستان‌های هدف آن بنیاد به صورت مشترک اجرا شود.

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر با اشاره به اینکه با هماهنگی و توافق با بنیاد برکت در نظر است طرح های اشتغالزایی با محوریت مشاغل خرد و خانگی برای مددجویان کمیته امداد صورت گیرد، افزود: فعلا مناطق  مورد هدف برخی از روستاهای شهرستانهای بخش مرکزی تنگستان، دشتستان،دیلم و دیر می باشد.

وی با اشاره به نام‌گذاری سال ۹۹ به نام «جهش تولید» از سوی رهبر معظم انقلاب خاطرنشان کرد: اشتغال کمیته امداد در سال جاری با الگوی اسلامی‏‏‏ ‏- ایرانی به منظور رفع بیکاری در کشور، سرلوحه اقدامات این نهاد قرار گرفته است.

 لطفی عنوان کرد: شناسایی و پذیرش مددجویان واجد شرایط و نظارت‌های مستمر بر طرح های اشتغال بنیاد برکت برای ایجاد اشتغال پایدار در مناطق محروم و روستایی از تعهدات این نهاد در این تعامل دو سویی است.

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر خاطر نشان کرد: طرح‌های اشتغال‌زایی بنیاد برکت علاوه بر ایجاد فرصت‌های کسب وکار و توانمندسازی اقتصادی و اجتماعی مناطق محروم، رونق تولید را نیز برای نیازمندان به دنبال دارد.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید