امروز پنج شنبه ,۲ بهمن ۱۳۹۹
چهارشنبه / ۱۷ دی ۱۳۹۹ / ۱۰:۰۷
سرویس : مسکن
کد خبر : ۱۷۹۶۳۹
گزارشگر : ۴۸۷
مدیرکل دفتر تامین مسکن وامور مهندسی ساختمان کمیته امداد خبر داد:

ارائه 236 هزار خدمت مسکن به خانواده‌های تحت حمایت تا پایان سال

(چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۹) ۱۰:۰۷

مدیرکل دفتر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد گفت: خدمات کمیته امداد در حوزه ساخت، تامین و تعمیر مسکن خانواده‌های تحت حمایت، تا پایان سال به 236 هزار خدمت خواهد رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، احمدرضا دالوند در مراسم امضای تفاهم‌نامه همکاری میان کمیته امداد و استانداری کرمانشاه، گفت: امسال 236 هزار خدمت عمرانی در حوزه مسکن به خانواده‌های مددجو در سراسر کشور ارائه می‌شود.

وی با بیان اینکه این خدمات در سرفصل های خرید، ساخت و تعمیر منازل مسکونی ارائه می‌شود، ادامه داد: از مجموع خدمات عمرانی ارائه شده در سال جاری 64 هزار مورد به ساخت و مابقی به تعمیرات منازل، احداث حمام و سرویس‌های بهداشتی و لوله‌کشی گاز مربوط است.

مدیر دفتر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد به تفاهم‌نامه همکاری میان این نهاد و استانداری کرمانشاه اشاره کرد و افزود: این تفاهم‌نامه به منظور ساخت هزار باب سرویس بهداشتی و حمام و 2 هزار مورد لوله‌کشی گاز برای خانواده‌های نیازمند در استان منعقد شده است.

دالوند با بیان اینکه تامین سرپناه امن برای خانواده‌های تحت حمایت و نیازمند در سراسر کشور اولویت کمیته امداد است، خاطرنشان کرد: سال آینده 2 هزار واحد مسکونی برای مددجویان استان کرمانشاه ساخته خواهد شد.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید