امروز پنج شنبه ,۲ بهمن ۱۳۹۹
چهارشنبه / ۱۰ دی ۱۳۹۹ / ۱۲:۱۴
سرویس : مسکن
کد خبر : ۱۷۹۴۹۵
گزارشگر : ۴۸۷
با حضور رئیس کمیته امداد در استان بوشهر انجام شد؛

آغاز ساخت 230 واحد مسکونی مددجویان با مشارکت‌ پتروشیمی‌های عسلویه

(چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۹) ۱۲:۱۴

با حضور رئیس کمیته امداد در استان بوشهر، ضمن تحویل چهار واحد مسکونی به خانواده‌های ایتام نیازمند، عملیات ساخت 230 واحد مسکن با مشارکت پتروشیمی‌های عسلویه آغاز شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، در مراسمی با حضور سیدمرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد و نمایندگانی از شرکت پتروشیمی زاگرس، جم و شورای راهبردی شرکت‌های پتروشیمی مستقر در پارس جنوبی، عملیات اجرایی و ساخت 230 واحد مسکونی مددجویی در استان بوشهر آغاز شد.

 
رئیس کمیته امداد در این مراسم با تقدیر از حضور خیران حقیقی و حقوقی در برنامه‌های فقرزدایی و توانمندسازی کمیته امداد، گفت: مردم محروم قدرشناس هستند و اگر بر حکم وظیفه خدمتی به این خانواده‌ها با ارائه می‌کنیم، باید همراه با تکریم و حفظ عزت نفس آنان باشد.
 
وی با بیان اینکه یکی از مهمترین برنامه‌های کمیته امداد در عرصه فقرزدایی، تامین مسکن مقاوم و پایدار است، افزود: در این راستا فعالیت‌های خوبی در سطح کشور از طریق انعقاد تفاهم‌نامه با سپاه، استانداری ها، بنیاد مسکن و سازمان برنامه و بودجه در حال انجام است.
 
وی ادامه داد: امروز تفاهم‌نامه ساخت 230 واحد مسکن مددجویی در چهار شهرستان جم، عسلویه، کنگان و دیر در استان بوشهر با سهم 50 درصدی شورای راهبردی شرکت‌های پتروشیمی مستقر در پارس جنوبی و کمیته امداد منعقد شد که طی یک سال احداث و به بهره‌برداری می‌رسد.
 
بختیاری از واگذاری چهار واحد مسکن ویژه ایتام تحت حمایت در عسلویه خبر داد و عنوان کرد: اقدام قابل تقدیر شرکت پتروشیمی زاگرس برای مشارکت در ساخت چهار واحد مسکونی ویژه ایتام شهر عسلویه که امروز تحویل چهار خانواده نیازمند شد نیز بخشی از مشارکت پتروشیمی‌های مستقر در جنوب استان بوشهر برای رفع مشکل مسکن خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد است.
 
انتهای پیام
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید