امروز سه شنبه ,۳۰ دی ۱۳۹۹
چهارشنبه / ۵ آذر ۱۳۹۹ / ۱۴:۳۲
سرویس : بوشهر
کد خبر : ۱۷۸۷۸۵
گزارشگر : ۹۳
همزمان با گرامیداشت هفته بسیج؛

۳۷۷واحد مسکونی تحویل مددجویان استان بوشهر شد

(چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹) ۱۴:۳۲

همزمان با گرامیداشت هفته بسیج، ۳۷۷واحد مسکونی که با مشارکت کمیته امداد، سپاه و ستاد اجرایی فرمان امام استان بوشهر در ۲۰۰ روستای استان ساخته شده تحویل مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، احمد لطفی، مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر با تبریک هفته بسیج نقش این نیروی توانمند در رسیدگی به مشکلات جامعه را بسیار مهم دانست و اظهار داشت: نیروی مقاومت بسیج با مشارکت در برنامه‌ها و طرح‌ها نقش تاثیرگذاری در رفع مشکلات و رسیدگی به مناطق محروم و نیازمندان دارد.

وی با قدردانی از تلاش فرمانده سپاه امام صادق(ع) و بسیجیان استان بوشهر در توجه به حل مشکلات نیازمندان خاطر نشان کرد: سپاه استان بوشهر در رفع محرومیت افراد نیازمند و بی‌بضاعت و اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی طرح‌های مهمی اجرا کرده و یا در دست اجرا دارد که خدمات آنان درخور تحسین و ستایش است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان بوشهر با اشاره به واگذاری مسکن مددجویی به نیازمندان همزمان با هفته بسیج تصریح کرد: در پنجمین روز از هفته بسیج، 377 واحد مسکونی مددجویی که با مشارکت سپاه و ستاد اجرایی فرمان امام استان بوشهر در روستاها ساخته شده تحویل مددجویان نیازمندان شد.

لطفی با بیان اینکه برای ساخت این واحدهای مسکونی 16 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری شده است افزود: این واحدهای مسکونی که در 200 روستای استان بوشهر ساخته شده هر کدام دارای 50 مترمربع زیربنا است.

وی ساخت این واحدهای مسکونی با اصول فنی و فعالیت جهادی را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: در ساخت این واحدهای مسکونی از ظرفیت‌های مختلف سپاه استان بوشهر استفاده شده تا هزینه ساخت این واحدها کاهش یابد.

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر از واگذاری 3 هزار واحد مسکونی مددجویی تاکنون به مددجویان این نهاد در روستاها و شهرهای استان بوشهر خبر داد و خاطر نشان کرد: در 5 سال گذشته 3 هزار واحد مسکونی با مشارکت نهادها و دستگاه‌های اجرایی مختلف ساخته و تحویل مددجویان استان بوشهر شده است.

لطفی از ساخت یک‌هزار واحد مسکونی دیگر با مشارکت استانداری بوشهر خبر داد و بیان کرد: بر اساس انعقاد تفاهم‌نامه کمیته امداد با استانداری بوشهر یک‌هزار واحد مسکونی دیگر به‌زودی عملیات ساخت آن آغاز می‌شود.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید