امروز پنج شنبه ,۲ بهمن ۱۳۹۹
چهارشنبه / ۵ آذر ۱۳۹۹ / ۱۲:۱۴
سرویس : مشارکت های مردمی
کد خبر : ۱۷۸۷۷۹
گزارشگر : ۴۸۷
رئیس کمیته امداد خبر داد:

آغاز طرح «هر کارمند بسیجی، یک حامی» در وزارت‌خانه‌ها و ادارات سراسر کشور

(چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹) ۱۲:۱۴

رئیس کمیته امداد از آغاز طرح «هر کارمند بسیجی، یک حامی» در وزارت‌خانه‌ها و ادارات سراسر کشور خبر داد و گفت: راه‌حل عبور از مشکلات کشور تفکر بسیجی و روحیه جهادی است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، سیدمرتضی بختیاری در مراسم بزرگداشت هفته بسیج با تبریک فرا رسیدن سالروز تشکیل بسیج مستضعفان با فرمان تاریخی امام راحل افزود: بسیج در طول چهل و یک سال فعالیت، منشاء برکات بسیاری در عرصه‌ها و میادین مختلف بوده است.

وی با بیان اینکه ریشه حل مشکلات محرومان در  ترویج تفکر بسیجی و روحیه جهادی است، ادامه داد: بسیجی باید الگوی رفتاری در اخلاق اسلامی و کار باشد زیرا بسیج میزان برای سنجش منش فردی و اجتماعی افراد است.

رئیس کمیته امداد تفکر بسیجی را حضور در سنگر خدمت‌رسانی خستگی‌ناپذیر به نیازمندان عنوان کرد و گفت: این ماموریتی است که با صبر ، مقاومت و تلاش خستگی‌ناپذیر محقق می‌شود و در این مسیر باید به اعتلا و شکوفایی استعدادها توجه داشته باشیم.

بختیاری از آغاز طرح «هر کارمند بسیجی، یک حامی» در وزارت‌خانه‌ها و ادارات سراسر کشور خبر داد و گفت: در قالب این طرح بسیجیان فعال در ادارت و نهادها می‌توانند حمایت مادی و معنوی از فرزندان نیازمند کشور را برعهده بگیرند.

رئیس کمیته امداد با اشاره به پیام امام راحل به مناسبت عملیات بزرگ فتح المبین و تجلیل از فرماندهان نظامی و رشادت‌های رزمندگان اسلام، تاکید کرد: بی‌شک بسیج یکی از بازوان قدرتمند در هنگامه ظهور حضرت ولی‌عصر (ارواحنا فداء) خواهد بود.

در این مراسم سرهنگ حمیدرضا قریشی، فرمانده بسیج ادارات کشور با تشریح اقدامات بسیجیان در وزارت‌خانه‌ها و ادارت مختلف کشور در هفته بسیج، گفت: در این هفته 12 خدمت شاخص از سوی بسیجیان در ادارت و وزارت‌خانه‌ها به صورت خاص به محرومان و نیازمندان ارائه شد.

وی با تقدیر از عملکرد بسیجیان در اجرای پویش ایران همدل و طرح اطعام مهدی و اطعام حسینی اضافه کرد: طرح هر کارمند بسیجی یک حامی در زیرمجموعه وزارت‌خانه‌ها و ادارات سراسر کشور کلید خورده و امیدواریم به برکت نام بسیج، شاهد شکوفایی روزافزون این طرح در کمک به ایتام نیازمند باشیم.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید