امروز سه شنبه ,۳۰ دی ۱۳۹۹
چهارشنبه / ۵ آذر ۱۳۹۹ / ۱۲:۱۰
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۷۸۷۷۸
گزارشگر : ۸۵
دستان گرمی که به کمک آمدند؛

کمک به اسکان یک زن سرپرست خانوار بی سرپناه

(چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹) ۱۲:۱۰

رئیس کمیته امداد اداره تبادکان مشهد گفت: با اعلام گزارشات مردمی به این اداره، یک خانواده دارای زن سرپرست وبی سرپناه ،با مشارکت کمیته امداد، مراکز نیکوکاری و خیران اسکان داده شد.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، سید محمود موسوی، با اعلام اینکه این خانواده در حاشیه روستا منزل آباد در وضعیت نامطلوب زندگی می کردند، افزود: پس از وصول گزارشات مردمی، بازدید توسط مراکز نیکوکاری «شهید مطهری و مهر» انجام شد.

وی از تشکیل پرونده به منظور حمایت های مدجویی از این خانواده گفت و ادامه داد: خانواده فوق 3 نفره هستند ،زن سرپرست به دلیل طلاق، یک کودک 8 ساله و یک خانم سالمند که به دلیل شرایط زندگی بی سرپناه شده بودند و با حضور به موقع شرایط اسکان این خانواده فراهم شد.

موسوی اعلام کرد: با مشارکت دومرکز نیکوکاری «شهید مطهری و مهر» شرایط خانواده فوق به خیران اطلاع رسانی شد و با حضور به موقع خیران، در شرایط سخت اقتصادی و برودت هوا این خانواده در یک باب منزل مسکونی اسکان داده شدند.

موسوی از ورود چندین مرکز نیکوکاری برای رفاه حال این خانواده گفت و اظهار کرد: با همکاری کمیته امداد و دیگر مراکز لوازم ضروری زندگی و اقلام مایحتاج معیشتی برای آنها تهیه و اهدا شد.

رئیس اداره تبادکان مشهد یادآور شد: اکنون این اداره 3 هزار 35 خانوار با 6 هزار و 700 نفر را تحت حمایت دارد.

شایسته  ذکر است: این اداره در خیایان سناباد 53 قرار دارد و به مددجویان ساکن در میدان شهید فهمیده تا آرامگاه فردوسی و روستاهای تابعه و روستای ساغروان مشهد ارائه خدمت می کند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید