امروز سه شنبه ,۳۰ دی ۱۳۹۹
چهارشنبه / ۵ آذر ۱۳۹۹ / ۱۱:۰۸
سرویس : چهارمحال بختیاری
کد خبر : ۱۷۸۷۷۴
گزارشگر : ۸۹

360 دستگاه تجهیزات الکترونیکی در اختیار دانش‌آموزان و دانشجویان نیازمند چهارمحال و بختیاری قرار گرفت

(چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹) ۱۱:۰۸

مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: 360 دستگاه تجهیزات الکترونیکی شامل لپ تاپ، تبلت و گوشی هوشمند در اختیار دانش‌آموزان و دانشجویان نیازمند استان قرار گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، علی ملک پور بیان کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و برگزاری آنلاین کلاس‌های مدارس و دانشگاه‌ها، ضرورت استفاده از تجهیزات الکترونیکی مورد توجه قرار گرفته است.

وی افزود: تعدادی از دانش‌آموزان و دانشجویان نیازمند خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد استان نیز فاقد تجهیزات الکترونیکی هستند که از ابتدای امسال برای تأمین این تجهیزات برنامه‌ریزی شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان ادامه داد: از این مجموع 211 دستگاه لپ تاپ، 132 دستگاه تبلت و 17 دستگاه نیز گوشی هوشمند بوده که با مشارکت مؤسسات خیریه میان دانش‌آموزان و دانشجویان نیازمند سراسر استان توزیع شده است.

ملک پور با اشاره به تأمین تجهیزات الکترونیکی برای سایر دانش‌آموزان و دانشجویان نیازمند گفت: 4512 دانش‌آموز و ۱۰۱۴ دانشجو تحت حمایت کمیته امداد استان هستند که ابتدای سال تحصیلی بسته‌های آموزشی دریافت کرده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: خیران و نیکوکاران می‌توانند در راستای کمک به تحصیل آنلاین دانش‌آموزان و دانشجویان و تأمین تجهیزات لازم، کمک‌های خود را از طریق ادارات کمیته امداد در سراسر استان و مراکز نیکوکاری به دست نیازمندان برسانند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید