امروز سه شنبه ,۳۰ دی ۱۳۹۹
چهارشنبه / ۵ آذر ۱۳۹۹ / ۱۱:۵۳
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۷۸۷۷۲
گزارشگر : ۸۵
رئیس کمیته امداد امام خمینی بردسکن اعلام کرد:

700 فرزند بردسکنی چشم به راه حمایت نیکوکاران

(چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹) ۱۱:۵۳

رئیس کمیته امداد بردسکن گفت: این اداره از 700 فرزند یتیم و محسنین نیازمند حمایت می کندکه به منظور رفع بخشی از مشکلات آنها نیاز مند همراهی نیکوکاران و خیران هستیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، سید کاظم حسینی به اجرای «پویش ایران مهربان» با هدف حمایت از ایتام و فرزندان نیازمند اشاره کرد و افزود: شهرستان بردسکن از 700 یتیم و فرزند محسنین حمایت می کند که 500 فرزند از حمایت های معنوی و مادی حامیان بهره مند هستند.
وی، با عنوان اینکه برای هر یتیم به طور میانگین ماهانه 270 هزار تومان توسط حامیان واریزی انجام می شود، اظهار کرد: با توجه به مشکلات اقتصادی و معیشتی موجود، امیدواریم با اجرای «پویش ایران مهربان» این سرانه تاپایان امسال به 700 هزار تومان افزایش پیدا کند.
حسینی با بیان اینکه نیکوکاران می توانند به منظور مشارکت در «پویش ایران مهربان» با پرداخت ماهیانه 10 هزار تومان می توانند حمایت معنوی یک یتیم را برعهده بگیرند، افزود: در یک ماه اخیر بیش از 100 حامی در این طرح مشارکت داشته اند  .
شایسته ذکر است: شهرستان بردسکن در غرب استان و در همسایگی شهرستانهای سبزوار، کاشمر، خلیل آباد، بجستان و استانهای سمنان و خراسان جنوبی قرار دارد.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید