امروز سه شنبه ,۳۰ دی ۱۳۹۹
چهارشنبه / ۵ آذر ۱۳۹۹ / ۱۳:۲۷
سرویس : کردستان
کد خبر : ۱۷۸۷۶۴
گزارشگر : ۱۰۱
به مناسبت هفته بسیج انجام شد:

افتتاح 100 طرح اشتغال مددجویان کمیته امداد / پرداخت 177 فقره جهیزیه

(چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹) ۱۳:۲۷

مدیرکل کمیته امداد استان کردستان از اجرای 22 ویژه‌برنامه خدمت به مددجویان در هفته بسیج خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، محمد رسول شیخی زاده مدیرکل کمیته امداد استان کردستان بابیان اینکه به مناسبت هفته مبارک بسیج 22 ویژه‌برنامه در جهت ارائه خدمات به مددجویان تحت حمایت این نهاد اجرا می‌شود، عنوان کرد: افتتاح یکصد طرح اشتغال جزو ویژه‌برنامه‌های کمیته امداد کردستان در این ایام است.

وی افزود: پرداخت 177 مورد جهیزیه به ارزش یک میلیارد و 770 میلیون تومان برای دختران یتیم نوعروس تحت حمایت این نهاد از دیگر برنامه‌های اجرایی در هفته بسیج است.

شیخی زاده گفت: برای هرکدام از این نوعروسان 10 میلیون تومان بلاعوض به‌عنوان کمک‌هزینه ازدواج و خرید جهیزیه پرداخت می‌شود.

وی با بیان اینکه در بخش مسکن روستایی از محل تفاهم نامه با  بنیاد مسکن و سازمان برنامه ریزی ۱۲۷ واحد تکمیل و آماده تحویل است، افزود: در این ایام 10 واحد آن به صورت نمادین به مددجویان روستایی تحویل داده شده که برای این افراد 25 میلیون تومان بلاعوض و 50 میلیون تومان تسهیلات پرداخت شده است.

شیخی زاده بیان کرد: توزیع 460 دستگاه بخاری و 150 دستگاه آبگرمکن و همچنین 600 بسته غذایی در مناطق محروم و روستایی از دیگر برنامه‌های کمیته امداد به مناسبت هفته بسیج است.

مدیرکل کمیته امداد استان کردستان گفت: دیدار با خانواده‌های تحت حمایت و بررسی و حل مشکلات اساسی این مددجویان در کلیه شهرستان‌ها با حضور فرماندهان سپاه و مسئولان نیز در این ایام انجام می‌شود.

وی گفت: پرداخت کمک موردی، برپایی میز خدمت، توزیع تبلت و گوشی هوشمند در بین دانش آموزان و دانشجویان تحت حمایت، توزیع ماسک و بسته‌های بهداشتی و ... جزو برنامه‌های کمیته امداد استان کردستان در هفته بسیج است.

انتهای پیام/

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید