امروز سه شنبه ,۳۰ دی ۱۳۹۹
یکشنبه / ۲ آذر ۱۳۹۹ / ۱۴:۰۰
سرویس : گلستان
کد خبر : ۱۷۸۷۵۷
گزارشگر : ۸۸
مدیرکل کمیته امداد استان گلستان خبر داد:

4200 مددجوی کمیته امداد تحت پوشش خدمات بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر گلستان قرار می گیرند

(یکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹) ۱۴:۰۰

با همکاری و تعامل کمیته امداد استان گلستان و صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، 4200 مددجوی گلستانی از خدمات این صندوق برخوردار می‌شوند.

 به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد،عیسی بابایی،مدیرکل کمیته امداد استان گلستان گفت: مددجویان روستایی و عشایر در بازه سنی ۱۸ تا  کمتر از۵۰ سال با اولویت زنان سرپرست خانوار دارای طرح اشتغال، از خدمات صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر شامل بیمه ازکارافتادگی، بازنشستگی و فوت بهره مند می‌شوند.
وی با اشاره به اهداف مشترک کمیته امداد و صندوق بیمه روستائیان برای ارائه خدمات به اقشار محروم جامعه، افزود: در حال حاضر 1800 نفر از خدمات این صندوق بهره می‌برند که با تعامل صورت گرفته ، 4200 مددجوی گلستانی نیز به اعضای صندوق بیمه روستائیان اضافه می‌شوند.
 بابایی با تبریک فرا رسیدن هفته بسیج، روستائیان و عشایر را سرمایه‌های انقلاب دانست و تاکید کرد: خدمت‌رسانی به این افراد که همواره در صف اول دفاع از آرمان‌های نظام قرار دارند، موجب افتخار برای هر دو نهاد صندوق بیمه روستائیان و کمیته امداد است.
لازم بذکراست،عیسی بابایی، مدیرکل کمیته امداد استان گلستان با دانیال پولادوند، مدیرصندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان وعشایر گلستان در این دیدار با هدف استفاده از ظرفیت های فی مابین برای کمک به اقشار نیازمند ومحروم روستائی وعشایر بویژه درزمینه ایجاد اشتغال پایدار و برخورداری از مزایا و تعهدات بلندمدت بیمه‌های اجتماعی برای مددجویان تحت حمایت تعامل و گفتگو کرد.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید