امروز سه شنبه ,۳۰ دی ۱۳۹۹
دوشنبه / ۳ آذر ۱۳۹۹ / ۱۵:۳۳
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۷۸۷۳۰
گزارشگر : ۸۵

توزیع غذای گرم و سبد کالا بین نیازمندان صالح آباد

(دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹) ۱۵:۳۳

رئیس کمیته امداد صالح آباد گفت: با مشارکت کمیته امداد ونیکوکاران نیازمندان این شهرستان از دهم شهریور امسال تا اواخر آبان ماه از هفت هزار و ۵۵۲ پرس غذای گرم و سبد کالا بهره مند شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، رضا جانبی گفت در این شهرستان ۳ هزار و ۴۵۰ خانوار با ۷ هزار و ۵۰۰ نفر از کمیته امداد خدمات دریافت می کنند.
وی به شیوع ویروس کرونا و مشکلات اقتصادی ناشی شده از آن اشاره داشت و افزود: کمیته امداد با مشارکت نیکوکاران خدمات مناسبی را به مددجویان تحت حمایت و اقشار نیازمند  ارائه داده است.
جانبی ادامه داد: از دهم شهریور ماه امسال تا اواخر آبان ۴ هزار و ۲۳۹ سبد کالا و سه هزار و ۳۱۳ پرس غذای گرم تهیه و توزیع شده است که در مجموع برای هر دو بخش ۹۴۳ میلیون تومان هزینه شده است.
رئیس کمیته امداد صالح آباد، از کمک به نیارمندان در قالب اجرای پویش و طرح های مختلف از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون خبر داد و بیان کرد: کمکها به صورت سبد های کالایی و بهداشتی و غذای گرم  توزیع شده است.
شایسته ذکر است: شهرستان صالح آباد  در فاصله 90 کیلومتری شمال شرقی تربت جام که در  174 کیلومتری جنوب غربی مشهد قرار دارد و چهار هزار 200 کیلومترمربع مساحت دارد.

انتهای پیام 

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید