امروز شنبه ,۴ بهمن ۱۳۹۹
دوشنبه / ۳ آذر ۱۳۹۹ / ۱۴:۳۵
سرویس : ایلام
کد خبر : ۱۷۸۷۲۵
گزارشگر : ۱۰۰

نوگرایی در خدمت رسانی به مددجویان باید از اولویت های مدیران امداد ایلام باشد

(دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹) ۱۴:۳۵

مدیرکل کمیته امداد استان ایلام گفت: نوگرایی در شیوه ی خدمت رسانی به نیازمندان متناسب با شرایط امروزی جامعه باید از اولویت های مدیران کمیته امداد باشد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، قنبر موسی نژاد در جمع تعدادی از مدیران امداد استان ایلام و در آیین تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید اداره آمار و بودجه اداره کل کمیته امداد استان ایلام بیان کرد: به دنبال شیوع بیماری کرونا و مشکلاتی که این بیماری به دنبال داشته است شرایطی به وجود آمده که خدمت رسانی به شیوه های گذشته را دشوار کرده است.
وی افزود: به همین خاطر مدیران امداد این استان باید از طریق نوگرایی در خدمت رسانی، راهکارهای ارائه خدمت رسانی به نیازمندان به شیوه ی غیر حضوری را در اولویت قرار دهند و در کمیته امداد نیز بستر این کار به خوبی فراهم است.
مدیرکل امداد استان ایلام تصریح کرد: بیماری کرونا اگرچه  مشکلاتی را در زمینه خدمت رسانی به مردم ایجاد کرده است اما ضرورت تغییر در شیوه های خدمت رسانی و استفاده حداکثری از روشهای غیرحضوری و الکترونیک در ارائه خدمت را به ما گوشزد کرده است.به همین خاطر مدیران امداد باید اشراف و آگاهی کاملی از فضاهای مجازی و الکترونیک داشته باشند .
موسی نژاد ادامه داد: خوشبختانه کمیته امداد از دستگاههایی است که در این زمینه پیشرو بوده و در تغییر چارچوبهای اداری و شیوه های خدمت رسانی از دستگاههای انعطاف پذیر است.
در ادامه این نشست با تجلیل از خدمات چند ساله یاور شجاعی مهر در اداره برنامه و بودجه امداد استان که به کسوت بازنشستگی نائل شده است، شکراله رضایی به عنوان رئیس جدید این اداره معرفی شد.
انتهای پیام
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید