امروز سه شنبه ,۳۰ دی ۱۳۹۹
دوشنبه / ۳ آذر ۱۳۹۹ / ۱۳:۵۴
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۸۷۲۱
گزارشگر : ۸۰
مدیرکل کمیته امداد استان قزوین؛

بیش از 60 هزار نفر تحت حمایت کمیته امداد هستند

(دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹) ۱۳:۵۴

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: در حال حاضر بیش از 60 هزار نفر تحت حمایت کمیته امداد استان قزوین هستند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ مهرعلی حق گویان در دیدار با مدیر امور شعب بانک صادرات استان قزوین بیان کرد: از خدمات و همراهی بانک صادارات با این نهاد تقدیر و تشکر می کنیم و امیدواریم با همراهی همه بانک ها شاهد رشد اشتغال و توانمندسازی محرومان باشیم.

وی ادامه داد: در حال حاضر حدود 90 هزار نفر از کمیته امداد استان قزوین خدمات دریافت می کنند که  بیش از 60 هزار نفر مددجوی تحت حماین این نهاد هستند و مابقی افرادی هستند که با توجه به محدودیت های کرونایی و مشکلات اقتصادی تحت حمایت قرار گرفته اند و خدمات محدودتری دریافت می کنند.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین اضافه کرد: مجموعه افراد تحت حمایت این نهاد دارای مشکلات متنوع و گسترده ای هستند که تلاش می کنیم از ظرفیت های مختلف برای رفع این مشکلات و موانع در زندگی آنها استفاده کنیم.

وی افزود: ظرفیت بانک ها یکی از بسترهای مناسبی است که در حوزه ظرفیت قانونی و ظرفیت انسانی می تواند یاریگر ما در خدمت رسانی به محرومان باشد، در حوزه بانکی و قانونی همراهی بانک ها برای پرداخت تسهیلات گام مهمی است که به تسریع در استفاده از فرصت های پیش رو برای توانمندسازی محرومان کمک می کند.

حق گویان خاطرنشان کرد: در حوزه خارج از محیط بانک نیز پرسنل شبکه بانکی استان با توجه به باورها و تلاش فعلی آنها در خدمت رسانی به محرومان، در فرایندی متمرکز می توانند به مشارکت بیشتر در طرح های امدادرسانی بپردازند بدین شکل که با تجمیع فعالیت های حاضر، بستر ارائه خدمات هدفمند و در عین حال منظم و عادلانه فراهم شود.

در ادامه مدیر امور شعب بانک صادارات استان قزوین گفت: کمک کردن به همنوع یک وظیفه شرعی و انسانی است و قطع به یقین موجب سرارزیر شدن نعمت و برکات الهی می شود و کسانی که در این عرصه گام برداشته اند در زندگی شخصی و کاری نتیجه نیکوکاری خود را درک کرده اند.

روانبخش یزدانی تأکید کرد: تجربه ما در دوران مدیریتی که در این بانک داریم نشان می دهد که بیش از دو سوم از تسهیلات اشتغال زایی که به نیازمندان اعطاء شده، منجر به شغل شده است و حتی در برخی موارد این اشتغال محدود به یک نفر نبوده و اشتغال های زنجیره ای را به دنبال داشته است.

وی با تقدیر از خدمات کمیته امداد امام خمینی (ره) یادآورشد: خدمت به نیازمندان و محرومان را وظیفه خود می دانیم و به همه همکاران گفته ایم که در مواجه به مردم تعامل و همراهی داشته باشند و این مهم ر ا در خصوص نیازمندان و محرومان بیش از پیش مراعات کنند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید