امروز شنبه ,۴ بهمن ۱۳۹۹
دوشنبه / ۳ آذر ۱۳۹۹ / ۱۳:۴۷
سرویس : هرمزگان
کد خبر : ۱۷۸۷۲۰
گزارشگر : ۳۸

کمک‌هزینه خرید جهیزیه به 286 نوعروس خانواده‌های ایتام استان هرمزگان

(دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹) ۱۳:۴۷

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان هرمزگان گفت: کمک‌هزینه خرید جهیزیه به 286 نوعروس از خانواده‌های ایتام توسط کمیته امداد پرداخت شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد؛ احمد پایان، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان هرمزگان در این خصوص گفت: کمیته امداد به‌عنوان یک‌نهاد اجتماعی و به‌منظور انجام وظایف و مأموریت‌های ذاتی خود در یاری‌رساندن به نیازمندان و رفع نیازهای مختلف آن‌ها برنامه وسیعی برای تأمین بخشی از هزینه‌های ازدواج در خانواده‌های نیازمند با رویکرد تحکیم و تقویت بنیان خانواده تدارک دیده است.

پایان به عملکرد پرداخت کمک‌هزینه ازدواج به زوج‌های جوان تحت حمایت این نهاد اشاره و افزود: کمک‌هزینه خرید جهیزیه به 286 نوعروس از خانواده‌های ایتام توسط کمیته امداد پرداخت‌شده است که سرانه برای هر نوعروس 10 میلیون تومان و در مجموع دو میلیارد و 860 میلیون تومان بوده است.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان هرمزگان به همراهی و مشارکت خیران و مردم نوع‌دوست استان در راستای تأمین جهیزیه برای نوعروسان تحت حمایت این نهاد، بیان داشت: یکی از رویکردهای افزایش کمک به تأمین جهیزیه نوعروسان خانواده‌های نیازمند، استفاده از ظرفیت خیران و نیکوکاران است تا بتوانیم کمک‌های بیشتری را به آنان اهداء نماییم.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید